Meniji

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

21. nov 2008 15:21

Vendelina jr. je napisal/a:
Darling, jaz svoje tipkarske kikse "opravičujem" s tem, da se pač pozna igranje klavirja, ker bi leva roka raje držala akorde, kot pa tikpkala....je tak nobl izgovor Moji največkrat ponavljani napaki sta "skaldno", namesto "skladno", in "projetk", namesto "projekt", kjer se vidi, da z levo tolčem prej, kot bi bilo treba.... Tale oslata je pa verjetno posledica tega, da si ti bolj staccatto tip... Vendelina jr.

 

Moja draga Klementina ... (namesto Vendelina) - polna razumevanja za majhne človeške napake (in tudi slabosti, kajne?)

 

Tudi jaz se velikokrat zatipkam, praviloma pri enih te istih besedah: stlano namesto stalno, nadrei namesto naredi in še kaj bi se našlo ...

Imamo na srečo v službi sistem, da klikneš na ene očke in se podčrtajo vse napak napisane besede...

 

Aja, začelo pa se je z jedilnikom... mislim, da ga je as1 že sestavil .

 

Mamamia

 

 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti