Moderatorka rimljanka - vegeterjanstvo

tema je zaklenjena

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

tema odprta - 19. nov 2008 12:20 | ogledi: 2.203 | odgovori: 4

oj rimljanka,

če vi tako sarkastično odgovarjate svojim članom, ki tu ne tem forumu delate, potem ni čudno, da se nekateri tako negativno odzivajo.. to res ni prijazno...

sploh pa, ker na novo recepte vsi izumljamo.. moj vege recept z bananami in semeni v pivovskem testu recimo.. take ideje iščem..

hvala za linke, kjer sem dobila veliko zanimivega...

lp

inteligentka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

19. nov 2008 12:38

Kakšne neumne teme se odpirajo. Če imaš kaj za razčistiti te prosim da razčistiš preko Zasebnih sporočil, zato so tu.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

19. nov 2008 12:40

inteligentka, 219 strani imaš napisanih vegetarijanskih menijev in težko verjamem, da si že vse predelala. Poleg tega imaš v meniju "recepti" različne kategorije jedi, kjer boš tudi našla veliko uporabnega. Če imaš na zalogi recepte, ki jih ni v bazi, jih seveda na veliko veselje vegetarijancev objavi.

In tako ti bodo ideje kar zaplesale pred očmi.

Ognjič

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

19. nov 2008 13:38

inteligentka je napisal/a:
oj rimljanka,če vi tako sarkastično odgovarjate svojim članom, ki tu ne tem forumu delate, potem ni čudno, da se nekateri tako negativno odzivajo.. to res ni prijazno...sploh pa, ker na novo recepte vsi izumljamo.. moj vege recept z bananami in semeni v pivovskem testu recimo.. take ideje iščem..hvala za linke, kjer sem dobila veliko zanimivega...lpinteligentka

 

Tvoj (tu se pač vsi tikamo) recept lahko objaviš med novimi recepti, ostalo sem napisala že prej, v temi, zaradi katere je odprta tale tema. Sarkasitična nisem.

Tema, ki sem jo zaklenila, je imela nasov: Vegetarijanstvo: da ali ne?

Utemeljitev:

- ker skrajnosti ni (konec koncev je niz oblik vegetarijanstva),

- ker ne podpiramo (naša stran) brezpotrebnih žolčnih debat,

- ker je dovolj možnosti za debato v že odprti temi,

- ker je tema z idejami za kosila več kot aktivna,

- ker se najde veliko uporabnih receptov, če si človek vzame malo časa in pobrska med skoraj 10 000   recepti,

- ker so že druge uporabnice povedale, da je tema že odprta,...

 

V bodoče prosim (in pričakujem), da se za zasebne zadeve uporabljajo zasebna sporočila, povsem nepotrebno je za take odzive odpirati novo temo. Zato tudi to temo zaklepam. Upam, da je iz jernejevega zapisa jasno, da je taka politika strani. Tu ne gre za moje osebno mnenje.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

lena70  

član od: 8.3.2008

sporočila: 61

19. nov 2008 13:56

ja pa zakaj vse ne izrabljate to našo ljubo kulinariko? Čemu je namenjena ? KULINARIKI!!!!! In naj ostane tudi tako , tisti ki pa mislijo da se morajo "štrajtat",Pa se najde tud kak drug forum za to. Čedalje več opazujem,da nekateri bijete bitke med sabo in se mi ne zdi prav, če si imate kaj za povedat, če se poznate, to uredite prek zs, - saj zato so! Nekateri PA UŽIVAMO NA KULINARIKI IN HVALA VSEM, KI SE TRUDITE NA TEM FORUMU! lena70

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti