Skutin namaz

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

2. jun 2012 14:15

Mmmmm, pa ravno danes sem razmišljal na sprehodu proti Mb. koči, o eni novi kombinaciji skute, jogurtove smetane in nekih suhih zelišč. Rad tako hodim v samoti, se predajam naravi in mislim, ter nove recepte oz. kombinacije za zajtrk/kosilo tuhtam.
Enih par idej ste pa mi kljub temu dali
Kak je meni fajn tale stran in forum, muaaaa moje dame in gospodiči. FINO, FAJN

P.S: Veste kaj, dost je sedaj, treba se je dobiti, narediti eno takšno malo KULINARIKA druženje, da se končno še v živo spoznamo. Verjetno vsi ne gorite po tem, da bi me še morali os. gledati , ampak se bom lepo obnašal. OBLJUBIM!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

2. jun 2012 14:32

Je pred leti že bilo eno druženje, mene sicer ni bilo zraven, ampak se je potem nekaj govorilo, da so se vsi lepo obnašali, nič od ikebane na koncu in v črnih kronikah se je kulinariko zaman iskalo. Mogoče bi pa bil spet čas za kaj podobnega, ampak eden bi moral vzeti organizacijo v roke, ker samo se noče nič narediti. 

Sonja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

2. jun 2012 14:34

Dimljen losos in koperc.

Vanja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

4. jun 2012 10:28

AMANDA,LIMNOL,BANNANNA: Hvala za ideje. Jutri za zajtrk,

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti