Temni kakav v prahu

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

15. dec 2014 9:11

anka: Žal mi tale ne da totalno črne barve. Za tisto BLACK VELVET ali MISSISIPI MUD PIE si res želim totalno črni kakaF :D

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

15. dec 2014 9:16

Brando jaz ti priporočam tega: drag ko žafran ampak kvaliteten pa res. Stane 5evrov, dobiš ga v večjih merkatorjih na oddelku z zdravo hrano. Če malo gledaš kuharske oddaje, boš videl da večinoma uporabljajo tega.

http://www.greenandblacks.co.uk/our-range/Hot-Drinks/Cocoa-Po

Sicer je pa pri nas večina kakavov ''Dutched''. Tudi tisti iz hoferja, pa šparov, nestlejev... Meni je najboljši ta greenandblacks, vedndar je res drag, takoj za njim je nestlejev, ki je tudi precej drag vendar  ne tako zelo. Je pa tudi šparov in hoferjev kakav ok, temen in okusen.

Vesnuska

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

15. dec 2014 9:23

Vesnuska je napisal/a:

Brando jaz ti priporočam tega: drag ko žafran ampak kvaliteten pa res. Stane 5evrov, dobiš ga v večjih merkatorjih na oddelku z zdravo hrano. Če malo gledaš kuharske oddaje, boš videl da večinoma uporabljajo tega.

http://www.greenandblacks.co.uk/our-range/Hot-Drinks/Cocoa-Po

Sicer je pa pri nas večina kakavov ''Dutched''. Tudi tisti iz hoferja, pa šparov, nestlejev... Meni je najboljši ta greenandblacks, vedndar je res drag, takoj za njim je nestlejev, ki je tudi precej drag vendar  ne tako zelo. Je pa tudi šparov in hoferjev kakav ok, temen in okusen.



Vesnuska




Točno. Sem že vecX gledal, a nisem vedel ako je RES RES temen. Sem videl da ga tudi JAMIE uporablja.
Je pa to čisti kakav a ne? Nima dodatka cukra? Plain coca, yes?

Cena mi ni pomembna, saj izgled in kvaliteta prevladata!

Hvala ti za priporočilo!!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

15. dec 2014 9:24

Če se ne mtim, je tudi Krašev zelo temen...

Life is war against boredom~

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

15. dec 2014 9:25

Sej cukra nimajo tile grenki kakavi.

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

15. dec 2014 10:12

Meni je super Lidlov kakav.

testeninca

Mia84  

član od: 4.12.2012

sporočila: 189

15. dec 2014 10:37

MiriBon je napisal/a:

Če se ne mtim, je tudi Krašev zelo temen...



Life is war against boredom~

 

Tega uporabljam tudi jaz. Nedolgo nazaj sem kupila Sparovo znamko in je tudi precej grenak in temen. Včasih smo pa zelo temne in zelooo grenke kupivali v Italiji, žal se ne spomnim znamke.

A.

vlkapika  

član od: 7.8.2010

sporočila: 57

15. dec 2014 10:57

pozdravljeni,

 

sama tudi uporabljam Nestle 100% kakav v prahu, kupim ga v E leclercu :) je fajn temen in pecivo pride zelo temno



vlkapika

Sporočilo je spremenil(a) vlkapika dne 15.dec 2014 10:58

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

15. dec 2014 11:24

MBrando je napisal/a:
anka: Žal mi tale ne da totalno črne barve. Za tisto BLACK VELVET ali MISSISIPI MUD PIE si res želim totalno črni kakaF :D

uh, ravno missisipijsko pito sem delala s temno čokolado in tem kakavom, pa je bila zelooo temna

Kraševega sem tudi uporabljala, z Nestlejevim ste me pa zdaj zdražile, da ga poiščem in kupim

Če bi pa kupila greenandblacks, bi bil pa samo za vroč kakav

anka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti