Darilo za zlato poroko

monki  

član od: 24.2.2006

sporočila: 35

tema odprta - 18. nov 2008 18:03 | ogledi: 13.372 | odgovori: 4

Dragi forumovci, prosim pomagajte.

Imate idejo kaj kupiti stricu in teti za zlato poroko. Nujno, čimprej. Vsakega predloga bom vesela in upam, da se bom lažje odločila. Hvala!

monki

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

18. nov 2008 18:35

Nasa mati in tatko sta za zlato poroko od necakov dobila koplet kroznikov in skodelic, za biserno poroko pa sta dobila novo stensko uro in spet se en komplet kroznikov. V primeru nase sopevke, ki je s svojim mozem praznovala zlato poroko, pa smo skupaj z vsemi sorodniki kupili bon za potovanje. ribica

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

18. nov 2008 20:35

Predvidevam da par, ki je že toliko časa v zakonskem jarmu kaj dosti stvari res ne potrebuje. Jaz bi dala predlog, da vsak prispeva nekaj denarja in se jima podari kake lepe počitnice v toplejših krajih. Sploh zdaj je lepo, ker v kakem Egiptu ali Tuniziji, morda kje drugje, ni več pasje vročine. Če jima tujina preveč ne diši, je tudi pri nas kaj najti. lp Vesna

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. nov 2008 9:45

V kakšnih odnosih pa si z omenjenim parom? A gre za tvoja strica in teto, ki sta čisto okej in zdaj organizirata žur za veliko obletnico ali pa gre za par, ki v bistvu funkcionira v tvojem življenju kot nadomestni starši? Ker če gre za okej strica in teto, ki organizirata žur, potem se vključi v nabiralno akcijo za eno skupno večje darilo. Če gre za "nadomestne starše" potem mora biti pa kaj bolj osebnega z noto. Po drugi strani pa, če ste se odločili za skupno nabiralno akcijo, samo ne veste, za kaj zbirate, potem se mi pa stric in teta malo smilita. Bogpomagaj pa taka žlahta, ki še za tako pomembno obletnico nič sama ne domisli....po drugi strani pa stric in teta za ekipo brez idej organizirata žur... Če bodo moji nečaki za mojo obletnico tako leseni, jim ne bom čisto nič zapustila v oporoki Anyway. Dogovorite s kakšnim fotostudiem, da se gre par fotkat in potem ta portret skombinirajte z njuno poročno fotografijo in naredite eno kvalitetno fotografijo - in ne čisto vsega pokvariti s kakšnim plastičnim okvirjem za 5 EUR.... Vprašajte, če želita v domu kakšno sliko. Na tak način moja starša že leta rešujeta dileme, kaj podariti. Pokažeta, katera slika jima je všeč in potem v tistem letu že nekako naberemo za nakup. Ali pa jima kupite nov kompjutor in vse digitalne acesorije - upokojenci se blazno reaktivirajo ob uporabi interneta. Ali pa kakšno veliko tevejko z blazno dolgo diagonalo, da bosta lahko gledala vsak svoj program in da se ne bosta zaradi tega ves čas prerekala.... Vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

19. nov 2008 10:03

Kaj pa če bi jima naredila eno res lepo torto? Se mi zdi, da znajo biti ljudje, ki skupaj živijo že toliko časa, zelo zadovoljni z darilom, ki ni še ena potrebščina za dom (beri: jedilni servisi, gospodinjski stroji, televizorji), ampak je narejeno z ljubeznijo in prevsem - uporabno.. Če se malo pozanimaš, koliko povabljencev nameravata povabiti na praznovanje, jima lahko narediš eno ustrezno veliko "zlato" poročno torto, s katero se bo postreglo vsem. Kaj praviš? mamaF - Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti