Hude menstrualne bolečine in usnjen kavč...

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

20. nov 2008 12:58

oj vsi, ste pozabili še na drugo temo - usnjen kavč.. imate še kakšen nasvet glede vzdrževanja, čiščenja, popravljanja razpok na usnju?... sprašujem pa zato, ker sem nekaj slišala, da se da popravit z nekimi spreji.. morda še kakšen nasvet nekoga, ki je to že počel.. kavč pa sem pravkar dobila in mi je res zelo všeč... hvala za vse nasvete v zvezi z bolečo menstruacijo - morda namig - če kdo pozna kakšna dobra zelišča oz. naravne zadeve, ki pomagajo in hvala tudi za nasvet v zvezi s kavčem... hvala vsem za trud inteligentka

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

20. nov 2008 13:14

Vprašaj koga, ki izdeluje usnjena oblačila.

Ognjič

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

20. nov 2008 13:35

inteligentka je napisal/a:
oj vsi, hvala za vse nasvete v zvezi z bolečo menstruacijo - morda namig - če kdo pozna kakšna dobra zelišča oz. naravne zadeve, ki pomagajo ... hvala vsem za trud inteligentka

 

Za tole rastlino sem tudi iz ustnih izročil in pogovorov z ženskami, ki prisegajo na zelišča, slišala naj bi res pomagala:  http://www.trebnik.com/zelisca/plahtica.php. Drugače pa pot pod noge in na obisk v kakšni od  zeliščnih lekarn.

 

Cila

masenka  

član od: 14.8.2003

sporočila: 170

20. nov 2008 13:48

Če ste dobro prebrali, hči je dvakrat končala s hudimi bolečinami v bolnišnici! tako je bilo hudo. Spasmex je samo za umiritev krčev, bolečine ne odpravi in se kombinira s protibolečniskimi tabletami. Ampak kot pravim, s hormonsko terapijo se je uredilo.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti