Hude menstrualne bolečine in usnjen kavč...

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

19. nov 2008 10:46

Da malo vstran skrenem - si predstavljate, kako bi bilo, če bi te težave pestile naše moške .  Vsak mesec - 40 let

Cila

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

19. nov 2008 11:07

 Cila, moj bi bil tečen kot driska.

tulka

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

19. nov 2008 11:51

Cila je napisal/a:

Da malo vstran skrenem - si predstavljate, kako bi bilo, če bi te težave pestile naše moške .  Vsak mesec - 40 let

Cila

 

Poznam moške, ki zanjo prenašati hude bolečine bolje kot ženske, tako da absolutno to ne velja za vse.

Anamarija

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

19. nov 2008 11:56

Ne vem, ali obstaja še kaj absolutnega, razen absolutne ničle.....

rimljanka - zasebno mnenje

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

19. nov 2008 11:59

tulka je napisal/a:

 Cila, moj bi bil tečen kot driska.

tulka

moj pa kot miši

 

Ognjič

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

19. nov 2008 12:03

mislim, da so bolečine rahlo povezane z vegarijanstvom. vsaj pri nas je tako. Jaz imam ob menstruaciji zelo malo krvi (za vse tri -štiri dni bi en tampon zadostoval; toliko da si predstavljate kako malo je to) zato jem tabletke. Hči, ki je meso, teh težav nima (veliko več krvi, skoraj brez bolečin) ne bom trdila, da je moje mišljenje pravilno (vendar, če se prav spomnim sem nekoč že brala nekaj podobnega na to temo) klavdija

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

19. nov 2008 12:11

Nekaj ima pri tem tudi sam genetski zapis, torej dednost. Moja mami se je, ko je bila mlajša vedno hodila z vaškimi prijatelji kopat v bližnji bazen, ki je imel vodo direktno iz izvira. Torej veste koliko približno je bila voda, mrzla ko vrag bi temu jaz rekla. In takrat so si vse punce prehladile jajčnike, in to tako fajn prehladile. Moja mami je imela težave z menstruacijo do poroda, sedaj je v redu, je pa bilo pri njej tako, ko še niso poznali tablet in vsega anti bolečinskega, da so se dekleta pač napile domačega žganja in prespale 2 dni, potem pa je bilo bolje. Ne predstavljam si obupane mame, ki svojemu otroku toči žganje, le da bo bolečina manjša, ker se spomnim kako je moja mami ležala ob meni in jokala z mano, te materinske bolečine in skrbi ne bom nikoli pozabila. Še dobro da imamo medicino, je pa pri meni tako, da se drugače zelo izogibam raznoraznim tabletom ker je vse lažje preživet kot pa te bolečine, tako je pri meni osebno. Prehrana in telesna aktivnost pa lahko le pozitivno vplivajo. nitta

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

19. nov 2008 12:52

rimljanka je napisal/a:

Ne vem, ali obstaja še kaj absolutnega, razen absolutne ničle.....

rimljanka - zasebno mnenje

Bi se našla še absolutna vrednost v matematiki, absolutna višina v geografiji, absolutna vlaga v meteorologiji, absolutna ljubezen...za slednjo pojma nimam, če res obstaja še kje drugje kot v romantičnih glavah...

LP, V.

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

19. nov 2008 21:57

hehehe, absolutna ljubezen - mam do otrok???????

LP

cervus

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

19. nov 2008 22:38

Mesa ne jem in imam neboleče in zelo močne krvavitve. Ko pa se veliko prehranjujem zunaj seveda " brezmesno" pa nastopijo hude menstrualne bolečine. Mogoče je kriv tudi stres? Pa veliko absolutne ljubezni. lp, pinka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti