Hude menstrualne bolečine in usnjen kavč...

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

18. nov 2008 12:12

inteligentka je napisal/a:
drugače pa kul proxima in vandelina jr hvala glede kavča.. zakon bejbe ste! prav res.. pa, pa inteligentka

Vendelina jr. je njen nick, samo 9 črk, druga po vrsti je E...

Verjetno tudi tebi ne bi bilo všeč, če bi zaradi čiste šlamparije tvoj nick zapisovali z npr. telegentka, kaj?

Ognjič

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

18. nov 2008 12:17

draga vendelina jr. imam te za inteligentno osebo (seveda ne bolj od mene..), a mislim, da včasih tudi krepko udariš mimo... kadar gledaš nekoga, ko tako trpi s takimi bolečinami, je vsaka pomoč in nasvet dobrodošel.. iščeš pomoč, zato, ker več ljudi, več ve draga vendelina jr. otroška oblačila (vidim, da čekiraš po kulinariki zelo dosledno) iščem neuspešno že nekaj časa, ker želim pomagati tej zelo prizadevni družini - ne vem kaj je narobe s tem, če želiš pomagati.. oblačila mojih otrok sem razdala - vidiš kako dobra sem... no in sedaj iščem za punčki oblačila od enega do štirih let (če kdo podari, naj se mi javi na zs) KUL! in hvala res!!!! o primernosti česarkoli sama presojam in ne vidim nič slabega v tem, da iščem možnosti... ali je bolje, da ropam?! hahaha.... to glede blogiranja pa ne poznam in vidiš tu si pa lahko ti koristna in mi dobrotniško svetuješ, kako naj to izvedem... glede mojega stila pisanja pa - meni je tako všeč - saj menda poznaš pravopis in si lahko zamišljaš kje so velike začetnice - če te kaj moti! to je moj stil draga vendelina jr - vsaj imam ga, ali ne?! pa, pa inteligentka

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

18. nov 2008 12:18

ognjič - pravopisna napaka - sory mr. perfact!!!! inteligentka

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

18. nov 2008 12:24

Spol si napačno določila.

Ognjič

TinaTina  

član od: 18.2.2008

sporočila: 57

18. nov 2008 12:30

Vendelina jr, včasih si preveč upaš ! TinaTina

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

18. nov 2008 12:33

sory ognjička, vedno falim pa naj se še tako trudim, ognjič je moškega spola... ajd čao inteligentka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. nov 2008 12:35

Inteligentka, bejb, ko ti pa nekdo nastavi ogledalo, potem pa maske padejo, a ne? Kje je tista "doibrota", ki jo tako zanimajo medosebni stiki, ki bi "tko rada pomagala". Kar izgine. In nemudoma poseže za diskurzom pasivne agresije (saj si valda tolk pametna, da veš, kwa je to, ane?) v stilu "Ali je bolje, da ropam?" Ma, kakšna poceni patetika....Ne, ropanje ti odsvetujem, ker je kaznivo. Raje malo išči po ključnih besedah, recimo "otroški sejem" - to je nekaj, kar bi ljudje, ki so po lastni nepreverjeni oceni senzibilni za socialno dogajanje, morali poznati. Ker poznajo to mnogi starši iz Ljubljane in okolice. Sicer me je bilo pa vedno najbolj groza "dobrih prijateljic", ki so vedno v imenu "svoje najboljše prijateljice" spraševale za nasvete glede partnerstva, službe, družinskih odnosov.... Hvala lepa za take prijateljice, ki o človeku govorijo okoli takrat, ko gre kaj narobe. Hvala za deklarativno dobroto. Tiho bodi in če zmoreš, pomagaj, ko bo pa spet prišla luč slave, se bomo pa vsi v slavi pasli. Mešalcev blata pa res ne rabimo. Tega, da ne znaš odpreti bloga, ti pa v osnovi ne verjamem. A beseda "siol" ti nič ne pove? Pa tudi, če si tako blazno angažirana v socialnih mrežah, tam je "arnes" en velik prijatelj.... Skratka, bejb, prodajaj svojo dobroto komu drugemu, jaz te robe ne bom kupila. Vendelina jr.

TinaTina  

član od: 18.2.2008

sporočila: 57

18. nov 2008 12:49

Kdo si ti na tem forumu da vsak dan pišeš kritike in se vtikaš v tuje probleme, redno spremljam forum in ni niti enega dneva da ti ne daš svoje ptetično in izkompleksrano mnenje o problemih drugih ljudi. A si morda psihijatriska svetovalka na kulinariki ? Skrij se in ne piši več bedarije !! Ta forum naj bi bil prijazen in zabaven, da razmenjamo mnenja n svetujemo v pozitinem smislu a ne blatit in kritizirat. Lp TinaTina To se nanaša na Vendelino jr da ne bo pomote ! Sporočilo je spremenil(a) TinaTina dne 18. nov 2008 12:50:26

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

18. nov 2008 12:50

oj, moram it še kaj naredit! zato na hitro. vendelina jr, vse kaže na to, da želiš slavo ti, ker sem te na tem portalu že kar hitro spoznala in sicer, da ti dobrotništvo ni tuje.. vsaj v besedah.. znana si po tem, da dobrohotno svetuješ, kjer le moreš, ali pa tudi ne... no ja, svojo funkcijo dobro opravljaš, tudi, ko dobrohotno po glavi tresneš.. menda bo naziv dobrotnice tebi pripadel na tem portalu.. čeprav imaš tudi oster jezik in obvladaš pasivno agresijo.. ropam še ne in ne bom, raje vprašam.. zakaj pa ne... sicer pa sem srednjih let in v imenu najboljše prijateljice nikoli ne sprašujem, sem preveč odkrit človek, da bi se skrivala za drugimi... torej nekako vem, kaj je prav in kaj ni in otrok ne rojevam več, pa nona tudi nisem, če ti to kaj pove... danes imaš slab dan in slabo ocenjuješ ljudi... luč slave pa komaj koga moti - saj je topla in jo marsikdo išče... meni je ni treba iskati, ker jo že imam - pa razumi kot želiš... hahahaha... dovolj za danes in uživaj še naprej v anonimnih komunikacijah, kjer si preprosto upaš! pa, pa inteligentka

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

18. nov 2008 12:51

TinaTina je napisal/a:
Kdo si ti na tem forumu da vsak dan pišeš kritike in se vtikaš v tuje probleme, redno spremljam forum in ni niti enega dneva da ti ne daš svoje ptetično in izkompleksrano mnenje o problemih drugih ljudi. A si morda psihijatriska svetovalka na kulinariki ? Skrij se in ne piši več bedarije !! Ta forum naj bi bil prijazen in zabaven, da razmenjamo mnenja n svetujemo v pozitinem smislu a ne blatit in kritizirat. Lp TinaTina To se nanaša na Vendelino jr da ne bo pomote ! Sporočilo je spremenil(a) TinaTina dne 18. nov 2008 12:50:26
Umiram od smeha...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti