Kateri likalnik?

cinci  

član od: 19.4.2006

sporočila: 40

tema odprta - 17. nov 2008 23:34 | ogledi: 24.766 | odgovori: 51

pozdravljene;-)

pod nujno poterbujem nov likalnik,ker ta ki ga imam sedaj en star od tefala, mi odžira energijo) tako da sem se odločila da pišem miklavžu da mi ga prinese, u glavnem a mi kerga priporočate, bi pa imela ga mislm da na paro...no vsakaršne vaše izkušnje so dobrodošle

pa lp,Cinci

cinci

harmonika  

član od: 24.4.2008

sporočila: 217

18. nov 2008 7:33

KAJ PA SI POMISLILA NA LIKALNO POSTAJO -SUPER ZADEVA MAL VEČ DAŠ AMPAK SVETOVNA. tudi jaz sem imela ful dolgo tefalov likalnik ,lani pa sem kupila likalno postajo inje ne bi zamenjala nikoli.če te zanima mi se javi harmonika

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

18. nov 2008 8:22

Mene pa zanima, ali obstajajo likalne postaje, da ti ni treba držati prsta nonstop na gumbu za izpust pare in da niso pretežki. Cinci, oprosti, ker sem se vrinila s svojim vprašanjem, ampak mogoče pridejo informacije prav tudi tebi.

cinci  

član od: 19.4.2006

sporočila: 40

18. nov 2008 9:31

Andrejka ni problema,kar razpište se, verjamem veliko bolj vašim izkušnjam kot pa da prodajlce sprašujem. Harmonika a bi lahko kar tu na forumu napisala prednosti postaje? cinci

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

18. nov 2008 9:53

Podobnega kot Loni imam jaz za sprotno likanje, ko je nujno potrebno zlikati en ali dva kosa perila. ZA tisto ta pravo likanje, ko se nabere kup perila, pa imam Philippsovo parno postajo, s 3,5 bari pritiska. Likanje s takim likalnikom je pesem, še zame, ki likanja sicer ne maram preveč (pa sploh ni znamka pomembna). Če bi se pa morala odločati med enim in drugim, bi izbrala likalnik s parno postajo ali kako se že temu reče, seveda če prostor za shranjevanje ni problem in če tak likalnik sploh potrebuješ.

Mamamia

mamamia

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

18. nov 2008 10:47

Tudi sama sem nova srečna lastnica parne postaje Bosch, 5 barov pritiska, da ne rečem, da je lepe rdeče barve Se strinjam z vsemi tistimi, ki se sprašujejo, kako so likale pred tem! Je pa likalnik sam po sebi čisto lahek, ker je tekočina in ostala "mehanika" pač v postaji. strelka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

18. nov 2008 11:29

mamamia, pri nas doma sem že leta nazaj povedala, da tisti, ki bo imel polno omaro srajc, bluz, hlač na črto in podobnega, si jih bo tudi sam likal. Nobenemu ni treba imeti takih cunjic za v službo, smo vsi bolj športni tipi, tako da nam običajen likalnik čisto zadostuje. Imeli smo tudi parno postajo, a se je na njej nabilral prah in smo jo dali naprej.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. nov 2008 11:57

Meni je sicer prva asociacija "extreme ironing" ali po naše "ekstremno likanje".... Kar nevarna zadeva. http://www.youtube.com/watch?v=mfmKkqLzHLk Če odprete ta link, dobite od istega dobavitelja tudi malo bolj kinky clipe in vam priporočam ogled tistega likanja s čipkastim modrcem. Da ladies pogledate ultimativni primer manipulativnega likanja.... Vendelina jr.

harmonika  

član od: 24.4.2008

sporočila: 217

18. nov 2008 12:40

Pozdravljene! Obstaja tak likalnik ,da enkrat pritisneš gumb pol pa para izpušča. Jaz imam likalno postajo VIVA PROFESIONAL in sem res zadovoljna in mi ni žal ,ker sem jo krepko plačala(420 eur skupaj z mizo) čas likanja se je pri nas skrajšal in ful rada likam. Prej se je pri nas likalo po 2 uri na teden ,zdaj pa zlikam 2 stroja belega perila v pol ure -pa likam vse ,razen brisač. Gre ful hitro ,ker je močna para .Vem ,da mi marsikdo reče ,da je brez veze likat perilo ,samo me je mami tako navadila in sedaj vse zlikam.Sem vesela ko imam perilo lepo oprano in zlikano. LP harmonika

ev_nina  

član od: 13.5.2007

sporočila: 9

18. nov 2008 16:44

Pred letom dni sem sama postavljala vprašanje na isto temo. na koncu sem izbrala philips gc 8620. z likalnikom sem zelo zadovoljna, je pa res, da manjka pika na i. če bi izbirala danes, bi sigurno izbrala likalni sistem z likalno desko, ki sesa paro pri likanju. res je da je to možno dokupiti posebej in si jo že počasi ogledujem. drugače pa je likalnik odličen - lahek, ima izpust pare v konici (posebej uporabno pri otroških oblačilih s tisoč in eno gubico) in je tudi dovolj močen. Lp ev_nina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti