Mini masleni rogljički- kje?

beli  

član od: 1.12.2005

sporočila: 81

tema odprta - 17. nov 2008 16:28 | ogledi: 10.630 | odgovori: 13

Zdravo! Morda kdo ve, kje bi dobila mini maslene rogljičke- take za sladkanje ob kavici? Potrebovala bi jih večjo količino, npr.50/dnevno.

beli

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. nov 2008 16:39

Mislim, da imajo tak produkt v svoji ponudbi tisti gospodarski subjekti, ki opravljajo dejavnost pekarn. Ali drugače, poglej, kateri majhni-do srednje veliki d.o.o.-ji se imajo dejavnost pekarstva (najdi.si) in potem jih pokliči. Namreč, ti d.o.o. ji te rogljičke itak dobavljajo vsem, ki imajo malo bolj fensi kavarne. Vendelina jr.

beli  

član od: 1.12.2005

sporočila: 81

17. nov 2008 19:37

Sem že poslala povpraševanja po pekarnah. Žal pa nikjer nisem zasledila cene le teh. Mogoče bi kak gostinec vedel kaj več o tem? Bi se jih splačalo dajati ob kavi brezplačno? beli

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

17. nov 2008 19:46

Kakor vem, jih ponavadi dajejo ob kavi brezplačno. Tudi tam, kamor jaz hodim na kavo vsak dan že leta, so jih dajali, sedaj pa so jih zamenjali z nekakšnimi začimbnimi piškoti kot speculaas. Zapakiran je v mali prozorni papirček in gor piše PIŠKOTEK. Je kar srčkano, no. Lahko pa jutri malo povprašam za te rogljičke. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

17. nov 2008 19:51

Beli, povprašaj pri Pečjaku. Mogoče imajo tudi prodajo "na debelo" za lokale itd. http://www.pekarna-pecjak.si/index.php?PageID=19 Če bi se splačalo dajati take rogljičke ob kavi zastonj? Ne vem, verjetno je vse odvsino od nabavne cene. Če imaš lokal in stalne stranke, bi jim ta gesta verjetno veliko pomenila (vsaj jaz bi cenila tako pozornost). mamaF - Mojca

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

18. nov 2008 7:15

Če misliš mini s tem, da so takšni kot 7 days, torej dvakrat v usta, se mogoče bi splačalo. Lahko pa narediš kot pri nas, kjer imaš kavo+rogljiček za 1,20 € npr., pri nas imajo tudi npr. kava+cedevita 1 €, pa smo gostje tudi zadovoljni. Čeprav najbolj sem vesela, če dobim zraven kave dva čigumija v tisti mali pakungi... Začetnica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

18. nov 2008 7:25

Začetnica, te čigumije si jaz kar sama kupim v Tuš Cash and carry, so prav priročni za s sabo nosit. Dobiš kar konkreten žakelj. Me pa zanima, kje na veliko kupujejo Orbit bonbone, sta tudi po dva pakirana. Če se komu kaj sanja.

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

18. nov 2008 8:02

Naš dobavitelj, ki nam dobavlja v lokal brioše ima te mini prigrizke. Ampak, ko smo preračunali ceno, so bili zelo dragi. Tako, da se pri nas dobijo brioši normalne velikosti čokoladni, marmeladni in s kremo. Vozijo pa nam jih iz Italije (zmrznjene) in jih sami pečemo. Povpraševanje je ogromno. kruhy

beli  

član od: 1.12.2005

sporočila: 81

18. nov 2008 8:33

Nekaj takega kot 7 days, ja. Kaj večjega bi že predrago hodilo. beli

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

18. nov 2008 8:48

tudi jaz poznam mini rogljičke od Pečjaka in so čudoiti. v naši okolici jih prodajajo v eni pekarni in obstajajo brez vesga ali pa s posipom ( mak, sezam ) in stanejo 19 cent. Menim pa da ta zadostuje za ob kavi in še zastonj priv priv

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti