buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1522

10. jul 2019 20:31

Hvala za odgovor Trixi. Danes sem potrgala kar je bilo polomljeni na čebuli. Vreme nič ne kaže, da bo sončno,  tako da bomo videli, kaj bo. Solata hravstov list pa sem mislila, da je za celo poletje,  ker se samo trgajo listi. No eno ali dve bom pustila v cvet.

buča

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 12219

10. jul 2019 21:24

Vsa solata, ki je za trganje je za cca 3 mesece. ( salanova npr) Gospa na tržnici mi je tako povedala. Nekako se prodajajo sadike do začetka junija. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Anemiilat  

član od: 7.9.2016

sporočila: 1651

19. jul 2019 10:28

Jaz bi pa vprašala kaj naj jaz  sejem na njivi, ko bom skopala krompir. Je polno škodljivcev v zemlji. Njiva je že več let v uporabi za fižol in krompir pa še kakšno vrtnino. Rada bi jo malo okrepila, pa se obenem znebila škodljivcev inmplevela.jeseni pa pokosila in zorala. Ve morda kdo?

Anemiilat

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17398

19. jul 2019 10:34

Posej ajdo, ki dobro razpleveli, ne potrebuje gnojila, jeseni pa jo lahko podorješ.

rimljanka

Anemiilat  

član od: 7.9.2016

sporočila: 1651

19. jul 2019 11:30

Rimljanka najlepša hvala. Mislim da bom to tudi naredila. Imam pa še nekaj semena facelije.sem že razmišljala tudi o črni detelji. Samo ne vem kako bi se to obneslo. Pa bi jo pustila čez zimo pa spomladi pokosila pa podorala.

Anemiilat

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

Nagradna igra

Kaj vas najbolj prepriča pri opravljanju nakupov? (možnih je več odgovorov)

Izdelki so (vedno) na voljo na enakem, predvidljivem mestu
Široka izbira izdelkov visoke kakovosti v eni trgovini
Brezplačno parkirno mesto v bližini trgovine
Blagajne brez dolgih čakalnih vrst
Vedno ugodne cene brez kartic zvestobe in zbiranja točk

O POKROVITELJU »
O NAGRADAH »
POGOJI SODELOVANJA »

Število odgovorov:

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtAnemiilat