Obrabljeni sklepi/kolena

neznan uporabnik

29. mar 2010 22:09

Ojej, pa menda ja nisem odgovarjala na skoraj 2 leti staro temo? A je kdo zbrisal svoj tekst? Hja, res sem rekla, da šentj. olje ne more škoditi. Včasih pomaga, če nežno masiraš koleno, manj boli. Če vtiraš kakšno mažo, se masiranju ne moreš izogniti. Moji sestrični je pomagala na koncu tudi edinole operacija in umetno koleno. Potem se je pa zakompliciralo. Zdaj gre ponovno v Valdoltro. Se mi zdi, da je odvisno, koliko zmatran organizem imaš. Moja izkušnja s kolenom je drugačna, pred nekaj leti sem ušla iz Ortopedske in danes skačem in se grem lahko tudi ristanc. No, ni mi pomagala šentjanževka, to je pa tudi res. na kolena moramo paziti že prej. Glede na vedno manj gibanja je fino, če delamo vaje za utrjevanje kolenskih vezi (vidim, da je Proxima o tem pisala). Med vsakodnevno hojo se pa potrudimo in stopajmo tako, da nogo v neki fazi popolnoma stegnemo oz. da ne hodimo s pokrčenimi koleni. V bistvu se korak začne v kolku in jo je treba (nogo) od tam naprej stegnit, ne pa da hodimo kot na počitniških športnih igrah, ko nam zvežejo kolena skupaj, pol pa kdo bo prvi. Sem pa tole vse skupaj tko "strokovno" razložila, da dvomim, če je kdo razumel. Še jaz komaj. Ampak saj ste pametne punce (in fantje) japaja Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 29. 2010 22:10

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti