Prehrana doječih mamic

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

15. nov 2008 11:23

Jaz sem prvi mesec jedla vse, le zelenjavo in sadje sem skuhala, zdaj pa jem vse normalno. Moja hčerkica bo kmalu stara 4 mesece in smo vsega skupaj imeli par urc krčkov. Point je prilagajanje otročkovega črevesja in ne mamina hrana. Če bi bila mamina hrana, potem nedojeni dojenčki ne bi imeli krčev, pa jih še kako imajo. Mislim tudi, da je veiko odvisno od otroka, pa fantki jih naj bi imeli pogosteje. Drugače pa redno podirajte kupčke in pasite kravce, da gre zrak iz trebuščka. Srečno! Aha, če sem jedla benko z žlico (jah, ko cukr pade, je vse ok), je pa dobila mozoljčke. Nič hujšega, saj so po enem do dveh dnevih izginili. Sporočilo je spremenil(a) jessy6 dne 15. nov 2008 11:27:37

_mlada mamica_  

član od: 14.11.2008

sporočila: 7

15. nov 2008 12:18

hwala lepa z odgowore. ja wem da morm sama prakticerat kaj je tamawmu ok in kaj ne, sam sm se hotla še prepričat, da ne bi pojedla česa takega da bi ga napenjal in bi blo hudo :( lp _mlada mamica_

_mlada mamica_  

član od: 14.11.2008

sporočila: 7

15. nov 2008 12:20

aja, moj tamaw na ful različne načine podera kupčke, tko da ne weš zmeri al ga je podru al ne.. pa probawawa z mojim na use načine ga polagat na ramo...ampk še zmeri niswa pršla do čistega, kuko ga za zihr naštimat, da ga podre. help lp _mlada mamica_

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti