Siol trio

metoda  

član od: 1.10.2007

sporočila: 55

tema odprta - 13. nov 2008 22:49 | ogledi: 7.454 | odgovori: 8

oktobra smo naročili siolov paket trio ,s tem naj bi dobili tudi računalnik dell 500,minilo je že 1 mesec pa ga še vedno nimamo,včeraj pa je že prišla položnica in na njej je tudi računalnik obračunan,naj povem da ga bi morali dobiti v roku 15 dni po priključitvi,sem tud klicala na telekom in so mi rekli da ga bomo dobili v kratkem ,zanima me ali ima med vami kdo tudi takšen problem.

metoda

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

14. nov 2008 5:31

Mi smo ga prejeli takoj. S Siolom imamo dobre izkušnje, če včasih kaj zašteka pri inetrnetu ali TV, se potrudijo takoj odpraviti napako, pridejo pa tudi na dom, če ne gre "na daljavo". Z moje strani vse pohvale. galja

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

14. nov 2008 6:22

Računalnik sem dobila točno po 15 delovnih dneh. V začetku sem bila s siolom zelo nezadovoljna in razočarana, ker je kar naprej nekaj štekalo, predvsem TV. Ostal pa mi je problem pri telefoniji, ker mi v slušalki odmeva, slišim svoj glas ali pa na drugi strani moj sogovornik. Mislim, da je problem v prezasedenosti omrežja, kajti s akcijo Trio paket in seveda Dellovim računalnikom so dobili ogromno novih naročnikov, na kar pa očitno niso bili pripravljeni. Računalnik je odličen, se pa čudim, da si dobila račun pred dostavo računalnika. Meni so ga namreč obračunali šele po dveh mesecih. ursula-ce

Mojca2007  

član od: 11.10.2007

sporočila: 133

14. nov 2008 7:38

Pozdravljene, zaradi akcije, kjer dobiš prenosnik, je bilo toliko novih vlog, da telekomovci ne uspejo niti vseh priključiti in čakajo ljudje tudi po mesec dni. Kolikor vem, pa je notesnikov zmanjkalo, sedaj je prišla nova pošiljka in mislim, da boste kmalu vsi na vrsti. Je pa res, kot je napisala Ursula, da na Telekomu niti pod razno niso pričakovali takega navala. Fantov je tam zaposlenih še vedno toliko, kot jih je bilo prej in so obremenjeni tudi z drugimi stvarmi (razne montaže, odprava napak in podobno). Držim pesti, da dobite čimprej tudi računalnik. "..kdor večkra provira, sigurno profitira!..:))).."

bivsamiska  

član od: 23.8.2006

sporočila: 47

5. maj 2012 13:11

Bom vprašala kar v tej temi - če ima kdo doma mogoče odveč napajalnik (adapter) za komunikator Sagem (Siolov oziroma Telekomov). Ker se mi komunikator občasno sam od sebe izklaplja, bi rada preverila če je napaka v napajalniku (na pamet pa ne bi rada kupovala novega). Lahko tudi na ZS. Hvala.



Sporočilo je spremenil(a) bivsamiska dne 05. 2012 13:12

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

6. maj 2012 7:19

Pozdravljena!

 

Pri meni je adapter zamenjal operater - brezplačno. Imam siolov trojček.

LP

ursula-ce

bivsamiska  

član od: 23.8.2006

sporočila: 47

6. maj 2012 8:19

Žal komunikator ni več v garanciji, tako da ta opcija odpade. Usula, hvala in lp.

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

6. maj 2012 8:32

 

Tudi če ni več v garanciji pridejo in ti pogledajo kaj je narobe in brezplačno odpravijo napako-tudi pri meni je šel napajalnik in so mi ga pred kratkim zamenjali-minilo pa je že kar nekaj časa od poteka garancija.Pokliči jih na 0801000 in jih povprašaj!

anibas

bivsamiska  

član od: 23.8.2006

sporočila: 47

6. maj 2012 9:37

Meni je bilo rečeno, da to velja za modem, ki je v lasti Telekoma, za komunikator ki je izven garancije, pa ne. Bom pa poklicala še enkrat. Hvala za nasvet.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti