Dres za ritmično gimnastiko

RESICA  

član od: 5.10.2008

sporočila: 23

tema odprta - 13. nov 2008 16:08 | ogledi: 14.651 | odgovori: 13

Zanima me ,če mi lahko kdo svetuje kje bi lahko kupila dres za ritmično gimnastiko za deklico 8-10 let,bili smo že v vseh športnih trgovin ,pa jih nimajo nikjer,,,,,,,,,,,,

RESICA

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. nov 2008 16:21

Čakaj, a ni trener/klub nič povedal, kje se ta stvar kupi? Drugače pa meni na prvo žogo pade na misel trgovina z opremo za trening plesalcev. Ena taka je v Lj. na Gosposki, pa eno tako trgvoino sem videla tudi v BTC - pgolej na njihovo stran, tam so itak vse trgovine navedene. Vendelina jr.

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

13. nov 2008 16:42

Moja hčera je uporabljala kar dres.Tak kot smo ga imeli včasih pri telovadbi.Seveda so zdaj lepši.Pozimi pa so uporabljali tudi pajkice in pa oprijeto majčko za treninge.za nastope pa jim je trenerka povedala kje se dobi .Lahko pa tudi na enobarvni dres enostavno prišiješ bleščice in podobne okraske.Tako smo naredili mi,pa še ceneje je bilo. kriznana

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

13. nov 2008 18:28

Včasih je bila v spodnji etaži Modne hiše v Ljubljani trgovina z oblekami za plesalce, morda bi tam kaj našla. Nisem pa sigurna, če ta trgovina še obstaja.

oliva  

član od: 21.3.2005

sporočila: 312

13. nov 2008 19:47

Na Poljanski cesti, nasproti Teološke fakultete je tudi ena trgovinca z dresi, vsaj v izložbi je bilo videti nekaj takega. Pa včasih je bila tudi ena trgovina nasproti Name na Slovenski, na isti strani kot je pošta. Samo ne vem, s čim vse je založena. Mislim, da boš nekje že nekaj našla. Pa veliko uspeha. oliva

RESICA  

član od: 5.10.2008

sporočila: 23

13. nov 2008 21:38

Hvala za nasvete.....upam,da bomo našli......... RESICA

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

13. nov 2008 21:54

Mi smo vso opremo za ritmicno gimnastiko kupili v Trstu pri Marchi Gomma. (ah, ja, mi zivimo in treniramo v Trstu). Tam smo dobili drese (iz sintetike in bombaza), polovicke, zoge, trakove in obroce. Imajo tudi kije, vendar jih nase ne potrebujejo se. Sicer pa naj ti takoj povem, da so polovicke, ki jih prodajajo v Ljubljani dosti boljse kakovosti kot tiste, ki jih lahko kupimo v Trstu, zato sta se trenerki odlocili, da jih bosta kupovali za celo ekipo v Ljubljani. Ce ne dobis dresa v Ljubljani, ti ga lahko priskrbim jaz v Trstu, ko bo sel .... sv. Miklavz.... nabavljat darila za male telovadke. ribica

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8686

13. nov 2008 21:55

Oliva, že nekaj časa ni tiste trgovinice nasproti Teološke fakultete. Jaz sem za našo telovadko - 7. let ima - kupila dres z dolgimi rokavi v Turbo Limach (v kleti pod Emporiumom). Pozdravček!

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

14. nov 2008 7:37

Zelo lepe drese izdelujejo po naročilu in zmernih cenah zraven slaščičarne Mihalek v Šiški na Celovški, nasproti Stare cerkve v Lj. Bom danes pogledala, če slučajno ne obstaja več... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

14. nov 2008 9:16

V Intersportu ponavadi imajo Etirelove drese. Če jih nimajo na zalogi pa jim malo "zagnjavi", da ti ga naročijo. K

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti