Uroinfekt

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

14. nov 2008 18:08

Harmonika, najpomembnejše je, da je hčeri bolje. Pošiljam ji eno majhno riba-ribica

harmonika  

član od: 24.4.2008

sporočila: 217

14. nov 2008 18:09

bravo riba -ribica jaz sem vesela ,da je hčerki boljše in mislim ,da vsaka mama ,želi svojemu otroku najboljše hvala harmonika

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

14. nov 2008 20:53

Pa dobro - mala se je v treh dneh ob mamini skrbni negi praktično pozdravila - zakaj potem še kar filozofirati o antibiotiku?

Mogoče pa le zdravnica - čisto slučajno  -  ve, kaj dela in kdaj je prav predpisati antibiotike?

Me veseli, da je harmonika znala izbrati tiste nasvete, ki so ji res pomagali...

 

Nasja

Sporočilo je spremenil(a) Nasja dne 14. nov 2008 20:54:54

Gurenc  

član od: 31.1.2008

sporočila: 68

14. nov 2008 21:27

Sicer malo pozno........čaj iz peteršilja tudi odvaja vodo. Kar pa se tiče uroinfekta......fino bi bilo,da se večkrat naredi urološki test pri punčki zaradi preventive, da ni kaj drugega (kakšen refluks sečnice) Moja hči je sicer imela katastrofen refluks in zaradi ponavljajočih uroinfektov, ki so bili posledica ni nikoli dobila antibiotikov!!! Gurenc

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

17. nov 2008 11:59

oj, ne se razburjat ljudje... jaz sem le svetovala po najboljših močeh... zdravniki so pa taki in drugačni.. in seveda sem povedala na podlagi mojih izkušenj.. celo otroštvo sem preživela z uroinfekti - hudimi, do nezavesti so me pripeljali, zato vem o čem govorim... vem tudi kako boli in, da je res treba takoj pomagat!!! ne pa tri dni čakat.. svetovala pa sem na podlagi začetnega vprašanja... blagi ursi čaj pa nisem vedela, da ni dober za štiriletnika.. jaz sem ga stankala na tone - litre no ja.. daj mami upam, da bo v redu.. vem pa, da smo občutljivi na mraz nekateri bolj, zato nekaj toplega na sebi.. na internetu pa je vse sorte ljudi, zato se jaz izogibam govoriti o intimi, sploh pa o svojih otrocih... zdravje je pa drugo... dajte no, in ne se kar jezit.. saj je vse dobronamerno... by inteligentka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti