Čudežni mineral

AnaFlis  

član od: 30.10.2011

sporočila: 12

30. okt 2011 22:03

mamamia je napisal/a:

Ja, jaz, preizkusim vse, kar je takšnega in kipim od zdravja in energije ..., toplo priporočam ... Mamamia

 

 



mamamia

 

Veliko izkušenj ljudi z MMS kapljicami (link odstranjen zarade nedovoljene reklame - moderator2) lahko najdete kar na spletu. V iskalnik vtipkajte "MMS kapljice pričevanja".



AnaFlis

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

30. okt 2011 22:55

AnaFlis, obudila si sicer že več kot leto dni staro temo. Jaz sem jo sicer zdajle prvič preletela in takoj dobila asociacijo na čudežno koloidno srebro. Upam, da sem prav zapisala, sicer pa, tudi ta reč baje v šestih minutah po zaužitju opravi z vsem patogenimi bakterijami in seveda z vsemi ostalimi nadlogami, ki nas delajo bolne. Včasih se menda lahko pojavi kot stranski pojav pomodrela koža, beločnice, nohti, pa kaj bi to, če pomisliš, da si pa po njem zdrav kot riba.



zeta

Sporočilo je spremenil(a) zeta dne 30.okt 2011 23:37

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

30. okt 2011 23:19

zeta,

Lepo prosim, AnaFlis, ne limat takih linkov, ne more si država tik pred zlomom privoščit še več brezposelnih, no! Pa veš, koliko zdravnikov bo ostalo brez dela

lp

mzm

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

30. okt 2011 23:29

mzm, če dober pomislim, ne bi ostali brez dela, preusmerili bi se lahko v izpiranje ušes, ena tema nižje.

zeta

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

30. okt 2011 23:33

 (pod mus rabimo valjajočega se smeška)

lp

mzm

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

31. okt 2011 5:10

Jao, kaj pa dela medicinska policija?  A jim zdravniška zbornica kar tako pusti, da si da nekdo  naziv "Psihoterapevt". Glede na to, da res (še) nisem imela potrebe po psihoterapevtu, bi se odličila za takega ali tako, ki je naredil medicinski faks in študiral psihiatrijo. Jao bože.

 

Vanja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

31. okt 2011 8:45

Uf, tole mora biti pa res ČUDEŽNO zdravilo, saj imajo v njem elektroni pozitiven naboj, očitno prihaja iz paralelenega vesolja. Mene res vsak dan bolj zanima, kaj dela sopdobna medoina, če še takih čudežnih strani na spletui ni sposobna najti in se od njih česa naučiti.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti