Čudežni mineral

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

11. okt 2009 5:12

Jaz imam pa še vedno povišan holesterol, tudi japonske kroglice ne pomagajo (če bi vas kdo hotel v to prepričati)! Ja, mogoče pa niso iz pravega "testa" Lep nedeljski dan! ursula-ce

akire00  

član od: 12.1.2009

sporočila: 44

6. apr 2010 12:31

Zanima me če je že gdo preizkusil čudežni mineral in kakšne so izkušnje. akire00

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

6. apr 2010 13:40

Ja, jaz, preizkusim vse, kar je takšnega in kipim od zdravja in energije ..., toplo priporočam ... Mamamia

 

 

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. apr 2010 13:49

Po moje, če se fino zaletavaš v mineral in nadaljuješ tam, kjer sta nehala Ferenčak in excelenca....kak učinek mora biti. Vendelina jr.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. apr 2010 10:01

Wow, vedno bolj mi je všeč tale debata. Akire00, preberi od začetka,pa si boš mogoče ustvaril mnenje o zdravilnosti mineralov. Ali pa bi začel z zaletavanjem vanje? No, zdaj sem pa že zlobna, tega pa ne maram. naor

akire00  

član od: 12.1.2009

sporočila: 44

7. apr 2010 11:20

Vse sem prebrala a nihče od teh ki komentirajo ni rekel, da je mineral preizkusil, zato ne vem na podlagi česa lahko tako negativo govorijo o nečem kar ne poznajo. Jaz vedno rada slišim obe strani in se šele potem odločam. akire00

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. apr 2010 15:04

akire00 je napisal/a:
Vse sem prebrala a nihče od teh ki komentirajo ni rekel, da je mineral preizkusil, zato ne vem na podlagi česa lahko tako negativo govorijo o nečem kar ne poznajo. Jaz vedno rada slišim obe strani in se šele potem odločam. akire00
Pa čakaj, a v resnici, čisto v resnici misliš, da kdorkoli, ko vklopi možgane, v resnici verjame v čudež, sproduciran/induciran od minerala? Človek ima bazično razsodnost in mu ta pove, da produkti, ki so že v imenu "čudežni", so čudežni samo v tem, koliko nejevernih uspejo vedno znova privabiti, oziorma, po domače, nategniti. So že zdavnaj poskušali iznajti univerzalno zdravilo - panaceja - pa to še nikomur ni uspelo, ker je ni ene in edine medicine, ki bi vse popravilao in delovalo. Če bi stvar delovala, bi bili vsi zdrav. Bolnišnice bi bile prazne. Zdravnikov ne bi potrebovali. Raje kupi kakšno linžerijo. Ta vsaj deluje. Vendelina jr.

akire00  

član od: 12.1.2009

sporočila: 44

7. apr 2010 17:13

Saj nisem trdila da verjamem, da lahko pozdravi vse bolezni.Mene predvsem zanima to, ko sem slišala, da zelo dobro prečisti organizem.Imam namreč težavo z želodcem in prebavo, pa sem opravila že vse preiskave(ki niso nič pokazale),pa tudi marsikaj sem že preiskusila, nisem pa pristaš razne kemije, zato vedno iščem alternativo. akire00

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

7. apr 2010 19:03

Sorry. Vsi minerali so brutalno realistična kemija z vsemi vibracijami vred. Da so dobri za prečiščevanje, bo potrdil vsakdo, ki je že kdaj po pomoti za žejo stisnl liter donata Mg (čudež prečiščevanja leži v MgSO4 - bljak). Se bojim, da bo za alternativo treba početi kaj drugega (mogoče po dovolj ponovitvah Vendelinin pristop začne kazati magične učinke). Pa kaj je naenkrat narobe s kamilicami, šentjanževko pa takimi rečmi, da že za alternativo niso več dobre? Veliko zdravja nam vsem! Sonja

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

7. apr 2010 21:39

Predvsem je pa dobro poznati vsaj osnove "kemije"... ali pa vsaj pazljivo prebrat, kaj drugi o tem napišejo.

Potem ne bi na eni strani kupovali raznoraznih filtrov za čiščenje "klorirane vode" - ki je po mnenju raznoraznih alternativcev itak strup najhujše vrste - na drugi strani pa si potem  v tako očiščeno vodo namakali čudežni mineral - ki ni nič drugega kot sredstvo za kloriranje vode  

Nasja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti