Ali se spomnite kako je bilo prvič?

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

tema odprta - 9. nov 2008 12:16 | ogledi: 2.592 | odgovori: 27

Že vem prvo misel ene naše čalnice KulSlo ob branju tega naslova.

Sicer sem od začetka sodelovala le pri mnenjih receptov, vendar moj prvi blog se je glasil takole:

 

Jaz sem žalostna, v moji beležki pod mojimi recepti pogrešam dva recepta...

Vedno zelo prijazna Tjas mi je svetovala naj se obrnem Uredništvu, sploh ni podvomila, da bi se lahko  zmotila( beri slabo vidla) nakar se je oglašal Bojan in mi zelo prijazno, simpatično odgovoril:" Anamarija, glej stran dva".

Njraje bi se v zemljo pogreznila tako me je bilo sram in še danes me je sram, ko se spomnem, namreč gledala sem le prvo stran.

 

Danes bi verjetno odgovor bil bistveno drugačen kot je bil takrat.

Zanima me ali se vi spomnete vaš prvi blog? Je bil morda tako sramotno smešen kot moj? Ali ste bile bolj pogumne kot sem bila jaz?

Nasmejmo se malo!Predvsem pa ne pozabimo na lepo besedo!

lp

 

 

P.S. Opravičujem se za napake, moja lektorica je na dopustu

 

 

Anamarija

 

Temo je spremenil(a) anamarija1 dne 09. nov 2008 12:18:46

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

9. nov 2008 14:17

Samo ene članice? Pa je tukaj malo morje tudi članov (pa najbrž več kot ena članica), ki jim je bila prva misel ista. Greš stavit?

 

 

No, o blogih pa kdaj drugič. Ni še tako dolgo nazaj, je še prisoten granak priokus, pa čeprav sem imel prav.... lp

peter

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

9. nov 2008 14:24

Seveda se spomnim.

Prič je blo leta ..... na ......... z ...........

Bilo je ........

zakaj mi računalnik dela pikice in noče nič napisat

MM

Sporočilo je spremenil(a) morska medvedka dne 09. nov 2008 14:25:24

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

9. nov 2008 14:37

Hja, bilo je par mesecev nazaj, spraševala sem, koliko pravih prijateljev imate. Imela sem krizo zaradi menjave službe, selitve... polno neznancev okrog mene, mož ves čas na delu... mladostne prijateljice poročene in preseljene...

forum me je opogumil, da sem znova vzpostavila stik s starimi prijatelji in ugotovila, da nas še vedno povezujejo tesne vezi, pa da se morata obe strani potruditi.

Najboljše pri vsem skupaj pa je, da sem tule na kulinariki spoznala skupinico fantastičnih ljudi z odličnim smislom za humor, in iz tega še nekaj bo... Še kakšno prijateljstvo, pa čeprav na daljavo.

tulka

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

9. nov 2008 15:10

anamarija, vsak član oz članica se bo našel v tistem tvojem "enem članu" !!!

Ja, spomnim se, bilo je daleč nazaj in hitro sem padla noter. Zato seveda nisem brala samo aktualnih tem, ampak tudi za nazaj. Takrat mi "novosti od zadnjega brisanja" itd, niso pomenile kaj veliko, četudi so morda že obstajale...

In sem tako na plano potegnila par brezveznih prastarih tem, in potem meni ežoj, ja ti pa same stare teme ven vlečeš! Seveda nisem bila pozorna na datume in mi je bilo kar nerodno, priznam!

Vendar me je iz zadrege rešila jade . (Ona itak zna z ežojem)

 

In še zdaj, ko včasih najdem kak moj star zapis, ne morem verjeti, da sem bila to jaz, tako tuje in drugače mi zveni!

jasna

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

9. nov 2008 15:49

Uf sem morala it prav gledat, spraševala sem o kokosovi maščobi. Sem pa ugotovila, da sem jako firbčna, mojih vprašanj je za skoraj 5 strani.

Eh Jasna, če bi znala z Ežojem bi mi zraven une kuharske bukle v ruščini še prevajalca poslal...

jade

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

9. nov 2008 16:21

Jaz se svojega prvega ne spomnim (prispevka na forumu namreč;)), vem pa, da je bil eden mojih prvih, ko sem tik pred prvim novembrom šla v merkur po sveče, pa so imeli že vse novoletno okrašeno in me je tisti blišč kar malo prevzel. Potem sem si pa drznila tu vprašati kaj počnete v prednovoletnem času, da je vzdušje še lepše in me je ena gospa nadrla, da eni ljudje pa zdaj mislijo na pokojne, ne pa na novo leto. Sem skoraj dol padla od sramu, kako lahko v takem času jaz to sprašujem. Pa me je kar nekaj ljudi podprlo, da je za njih 1. november začetek priprav na novo leto in mi je bilo kar toplo pri srcu (hvala vsem tistim). Zato se mi še danes zdi lepo, ko kdo zagovarja na forumu koga, ki dobi kakšen neprijeten odgovor. Pa v klepetalnici sem bila takrat veliko, je bilo veliko smeha... Potem sem se pa zaradi pomanjkanja časa nekako odvadila in zdaj že pozabim klikniti, da bi videla kaj se tam dogaja. Lep pozdrav! matilda

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

9. nov 2008 17:08

O,joj, kdaj je pa že to bilo...No, na kulinariki pa nisem dolgo in kaj sem vas vprašala še tudi vem. ursula-ce

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

9. nov 2008 17:16

Jaz imam spomin kot "slon" in se še dobro spomnim vsega... lidka [sonce]

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

9. nov 2008 17:17

Jaz sem bolj tihe sorte ,sem v začetku bolj brala ,kot pisala.Ko pa sem se opogumila,sem zgleda pisala samo taprave reči,ker me ni nihče nadrl. Najhuje je bilo ,ko sem šla drugič na kulinariko in mi ni hotelo prijavit,bog pomagaj kaj sem vse počela ,pa ni in ni hotel potrdit,jaz pa v jok,da je računalnik kriv....ne pa jaz ,ker sem pozabila eno črko dodat. lp goga

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

9. nov 2008 17:17

Jaz sem pa mislila, da sem se včlanila, ker sem hotela nekaj vprašati. Pa sem šla zdaj pogledat in vidim, da sem se včlanila na bivši dan republike 2004, pisati sem pa začela v forume šele v začetku leta 2005. Pa prvi zapis je bil očitno "nasvet" v zvezi s silikonskim čopičem. Prvi zapisi so bili bolj redki, potem se je pa vse skupaj stopnjevalo in naklofala sem že skoraj 2000 zapisov ... Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti