Ali se spomnite kako je bilo prvič?

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

10. nov 2008 15:03

To tudi mene zanima,ponoči nisem mogla spat ,pa sem gruntala,kako ste sploh dobili prvega prijavljenega člana......pa kdo je prvi recept objavil,,,, lp goga

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

10. nov 2008 20:19

Prve recepte je prispevala - to skoraj 100 % zagotovo - Jernejeva mama Marinka. Atina

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

12. nov 2008 16:07

Ob tem naslovu bi človek lahko marsikaj pomislil, recimo tako kot pri Erazmu "Mojih prvih 100" No, jaz sem pozabila kako se je začelo. lp Vesna

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

12. nov 2008 16:11

Ja, glede receptov ni dvoma, ampak zanima me prvi član take sorte, kot smo mi, običajni člani - ne kdo od ustanoviteljev strani, njenih snovalcev in podobno.

Jernej, bi šlo?

 

Reca, jaz pa nisem pozabila, kdaj sem prvič "prišla" na to stran. Enkrat med popoldanskim ždenjem v službi je bilo, ko sem vtipkala v najdi.si "recepti, kulinarika" - in postala odvisnik.

 

Mamamia

mamamia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. nov 2008 16:37

Hm, naj bo, glede na to da s tem ne izdam identitete in ker je informacija kdaj se je kdo včlanil javna (le do nje ne morete priti po datumu ampak morate gledati pod podpisom v forumu).

Prvi člani so bili Miha, Peter in Riko ;-) Morda je bil kdo prej, ampak je bil kasneje s prenosom na druge baze izbrisan.

 

Smo imeli pa prej članstvo samo za forum (pred splošno prijavo) in tam  pa nimam več podatka, kdo je bil prvi. Ker ne pozabimo, da se kulinarika.net ni začela s članstvom ampak precej let prej. Kot članstvo tukaj mislim prijavo, ne plus paket.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

12. nov 2008 18:16

No, prvič si nisem upala oglasiti na forumu, zato sem poskusila v klepetalnici. Ker pa se z računalnikom še nisem veliko družila , sem nekaj napisala z velikimi črkami. Takoj sem dobila svarilo, naj ne kričim, kajti velike črke naj bi pomenile prav to. No, čez kake pol ure sem nekako le pogruntala kako se lahko vrnem na male črke in vesela sem, da sem "kričala" saj sem se že v prvem poskusu nekaj naučila. daga Sporočilo je spremenil(a) daga dne 12. nov 2008 22:29:16

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti