Meni se zdi še kar nujno- na pomoč, prosim!

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

5. nov 2008 17:21

Ja, kot je rekel tisti iz Diareje, "šta mogu kad sam univerzalac," ane, ti tudi, mamamia...:)))))))))

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. nov 2008 17:25

Almost, proxima, almost ... si ne upam bit, je vendy blizu...

 

Pridejo zdaj moji po mene, me še hočejo domov vzet, blagor meni...

 

Mamamia

mamamia

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

5. nov 2008 19:09

Joj picike! Vidim da nisem sama med tistimi ezermeštri, ki se vsega same lotijo. Tudi jaz sem med njimi. Da o polaganju laminata, šraufanju elektrike, vodovodnemu delu in še čem niti ne govorim. Moj pravi, da je srečen, ker me ima, ker bi drugače mojstri drago prišli on pa ima dve levi roki.

Pa da o žaganju drv, pečenju šnopsa, delanju bučnega olja in še čem niti ne govorim.

Se vam pridružujem v klubu!

Kyara

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

5. nov 2008 20:00

rimljanka je napisal/a:

alibaba je napisal/a:
YES! Sem jo "zrukala", tako kot mi je svetovala proxima, pa je šlo! Še wd-ja nisem potrebovala. Punce, dejte no bolj zaupat svojim sposobnostim! Sej ne rabimo dedcev za vsako figo! Hvala vsem, še vas bom potrebovala! Jupi, kok sm vesela... alibaba

 

Saj bi najbrž šlo tudi obratno, najprej zrukat, pa potem tukaj iskat pomoč, a ne?

Aja, potem pomoč ne bi bil potrebna. pa tele vroče debate tudi ne bi bilo. še dobro, da nisi prej zrukala pipe....

rimljanka - zasebno mnenje

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

5. nov 2008 22:33

proxima je napisal/a:
:))) Ognjic, you"re my man!;)))) Ampak jaz imam tudi 800W bor mašino..:)) je čisto moja :))))))))

Jaz sem si pa za rojstni dan kupila lepo oranžno Husqarno, bor mašino pa imam rumeno

Ognjič

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. nov 2008 9:24

Hedonisti, srči, ma kakšna večvrednost neki... Me na tem topicu (za ostale topice ravno ne bi dajala roke v ogenj) govorimo o dejstvih tipo "trava je zelena". Sicer pa "večvrednost" itak precipirajo samo tisti, ki čutijo nekakšno čudno pomanjkanje vrednosti pri sebi..... Vendelina jr.

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

6. nov 2008 12:05

OK , Vendelina Jr. skoraj v celoti potrdim predvsem tisto zadnje ampak , zdaj, ko je jesen pa trava ni več tako ornk zelena, mar ne ? Lepo se imej. hedonist

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

6. nov 2008 13:35

Tudi jaz sem med tistimi, ki rada kaj sama postorim. Nazadnje sem lakirala stole, pohištvo in vrata in je tako lepo izpadlo, laka je še tudi dovolj ostalo. Bila sem tako navdušena nad svojim delom, da sem gledala po stanovanju, kaj bi še polakirala. Tako sem se spomnila še na parket, ki je ponekod malce poškodovan. Pa sem se lotila še njega. Sedaj pa se več ne morem hvaliti Vsa mesta mojega lakiranja so postala temna in sedaj je še slabše! To seveda moti samo mene, sinovoma in mačku je povsem vseeno, glavno, da sem nehala smradit po stanovanju. Pa kaj bi se človek zaradi parketa preveč sekiral, ko je na svetu toliko res hudega! riba-ribica

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

7. nov 2008 7:19

Opa, Proxima !!! Kako pa ti bojler očistiš? ...pa ne da tistega velikega kateri je zadolžen za segrevanje tavelike vode za tuš in visi gor pod stropom. A si takega mislila? Si pa občudovanja vredna.Bravo.. To me pa res zanima...Še mi daš navodila se lotim tudi sama.Če ti lahko tudi jaz lahko ......Hmm barbyslo

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

7. nov 2008 10:25

barbyslo je napisal/a:
Opa, Proxima !!! Kako pa ti bojler očistiš? ...pa ne da tistega velikega kateri je zadolžen za segrevanje tavelike vode za tuš in visi gor pod stropom. A si takega mislila? Si pa občudovanja vredna.Bravo.. To me pa res zanima...Še mi daš navodila se lotim tudi sama.Če ti lahko tudi jaz lahko ......Hmm barbyslo
Hm, če tega še nikoli nisi delala, se raje ne lotevaj sama, da se ne kaj zaplezaš. Jaz sem imela prvi bot zraven strica, ki je mojster za vse. Drugače je pa princip tak: ne lotevaš se tega na nedeljo ali praznik, ker lahko skriviš grelec, ko ga jemlješ ven. Pripravljeno moraš imeti novo tesnilo (pogledaš, kateri tip bojlerja imaš). Zapreš vodni ventil, izpustiš preostanek vode in odklopiš bojler iz elektrike (če izklapljaš samo stikalo, izklopi še pravo (!) varovalko in obvezno preveri s fazenbriferjem). Nato odšravfaš pokrov, odklopiš termostat (moj bojler ima dva), porodničarsko izpuliš ven grelec in odstraniš kamen (svinjarija je orjaška!). Nato sestaviš nazaj, ne pozabiš tesnila, priklopiš spet vodo in gledaš, če kje kaj teče, in če ne, si na konju, sicer pa zamenjaš tesnilo in paziš, da ga postaviš pravilno. Približno tkole, no...:))) lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti