Čokoladice

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

5. nov 2008 16:03

Ja, kaj češ, mamamia....meni je 22 fantov na igrišču, pa ena žoga, pa črna čokolada z arancini v roki ena super seksi stvar....pa mi zato takoj potegne na nogomet. Saj drugo vprašanje bi bilo pa že bolj praktične narave, v stilu "A pospravi drobtine z mize....?" mamaF - Mojca

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

5. nov 2008 16:07

ZAČETNICA je napisal/a:
Kaj ti dečki pridejo v paru??? Začetnica
Začetnica, na sredini je par, ki se "bori" - ampak okoli stojijo pa v krogu še drugi!!!!! Več kot jih je, boljše je, in nekateri imajo bobenčke, da dajejo ritem, pa pojejo. Ja, spagon, prav imaš, poleg nogometa in tanga so to eni najbolj seksi prizorov, ki razveselijo damske oči. Sem imela tudi jaz enkrat na Dunaju priliko to videt, pa so se tiste anemične avstrijke tako slinile zraven, da sem komaj blizu prišla. Fantje so bili pa Brazilci - čokolada, kapučino, kar češ. Lep spomin, ni kaj! mamaF - Mojca

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

5. nov 2008 16:28

Uh, meni je od čokoladic neznansko legel Mathew St Patrick (igral kifeljca loverja v Six Feet Under) ...

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

5. nov 2008 16:40

proxima je napisal/a:
Uh, meni je od čokoladic neznansko legel Mathew St Patrick (igral kifeljca loverja v Six Feet Under) ...
Boš fejst huda, če rečem, da ma prekratki vrat? Saj vem, saj vem-nisem popolna, povem pa lahko ne. MamaF, naša mamamia (btw jaz jo bom kar mami klicala, ker se skoz zafrknem) je zgleda spregledalo tisto navijaško temo... Al pa že pozabila na njo. Začetnica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

5. nov 2008 16:46

Nisem nič spregledala tiste navijaške teme, se pa vsega res podrobno ne spomnim. Je toliko lepih športnikov, kdo bi se samo z nogometom ukvarjal...

In da vam povem, naš košarkar Marko Milič je sin enega takega fejst bivšega atleta (in mame atletinje, tudi fejst punce), da se ga mnoge še danes spomnimo...

 

Tako da, blagor nam, imamo res veliko izbiro.

Ko je pa doma nogomet, se jaz umaknem, tu in tam le pivo prinesem. Še posebej hitro, ko se sin na ves glas dere "Mati, Raul...!",  mož pa momlja "Hitro bi nama jo nazaj poslal..."

 

Vam rečem, je zabavno tudi doma nogomet gledat.

Ampak, kot pravi Vendy, bi res bilo zanimivo gledat žogobrcarje pred, recimo, 40 tisoč ženskami...

 

Mamamia

 

mamamia

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

5. nov 2008 16:48

Ej začetnica ti si pa precej kritična ! ...bi prav rada tvojega videla, mora bit en hud maneken meni je pa tale od proxime muito bonito! saša

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

5. nov 2008 16:49

ZAČETNICA je napisal/a:
Boš fejst huda, če rečem, da ma prekratki vrat? Saj vem, saj vem-nisem popolna, povem pa lahko ne. Začetnica
Stvar okusa, tako kot oralni seks, hihi...:)))))))))))))) lp, proxima

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

5. nov 2008 17:05

Pa nisem tak hudo kritična, samo me zelo različne stvari privlačijo. Pa ni nujni, da je žrebec lipicanec, lahko da ima strašno simpatičen nasmeh, očke, jamice v ličkih,... Ja moj pa je maneken ja, to sploh ni debate. Mu vsak dan povem, da malo ego dvigam (pa plus točke). ;-) Začetnica

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

5. nov 2008 17:13

deveti je najboljši........... petardica

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

5. nov 2008 17:14

Bomo mi kmalu vidli tega manekena, Začetnica...pa bo ocena realna . Sicer pa Tajson je njami, pa ne smem pozabit na Wentwortha Millerja, Dominik Purcell je lahko vaš, izvolite. Ampak čez mojga Huseina ga pa ni ... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti