Palačinkar

Ina  

član od: 20.11.2001

sporočila: 58

tema odprta - 7. feb 2003 14:35 | ogledi: 4.207 | odgovori: 8

Zanima me, če ima morda kdo kakšne izkušnje s "palačinkarjem"? Za pečenje ameriških palačink se mi namreč zdi kar pripraven, ampak televizija je eno, domača kuhinja pa drugo.

In ker ni ravno najcenejši, ga ne bi rada kupila samo zato, da bom probala....

vijolica  

član od: 2.9.2002

sporočila: 75

7. feb 2003 14:37

Ameriške palačinke lahko pečeš tudi v navadni ponvi, ker ne zgleda tako grozno kot v reklami. Pečti pa jih moraš na manjšem ognju.

facko  

član od: 6.2.2003

sporočila: 47

7. feb 2003 20:25

meni je kolegica odsvetovala nakup, ker gre baje z navadno ponvo hitreje in lazje. facko

hetero  

član od: 3.10.2001

sporočila: 273

8. feb 2003 9:03

ne kupuj te ponve, sploh ne deluje tako kot kaže na TV...denar vržen stran....pa še nekaj, to podjetje, ki prodaja te izdelke se imenuje STUDIO MODERNA, ampak njihove številke ne najdeš nikjer, niti na informacijah ne....imajo samo brezplačno številko da lahko robo naročiš, da bi bi jim potem povedal par krepkih na račun njihovih goljufivih reklam, pa ne moreš....pazite se tega podjetja in ne nasedajte... palačinke v tej ponvi pa so kratko rečeno-KATASTROFA........no, naj povedo še drugi, če imate izkušnje..... Herman Teron

neznan uporabnik

8. feb 2003 10:13

Stran od dolgih reklam, ki jih vrtijo na komercialnih TV, sedaj tudi na nacionalki. To ni drugega kot zavajanje kupcev za velike denarje. frfra

spela  

član od: 31.8.2001

sporočila: 350

8. feb 2003 17:06

Hojla! Svakinja je kupila palačinkar in je zelooooooooooo razočarana. LP Špela Spela

jst  

član od: 2.1.2003

sporočila: 18

8. feb 2003 20:23

Menda so stvari s TV prodaje aktualne le eno sezono, potem gredo rakom žvižgat, ker kvaliteta ne zadrži reklame. Drugače si lahko palačinkar ogledaš v Baumaxu. Nad realnostjo si lahko krepko razočaran.

Keka  

član od: 6.5.2002

sporočila: 83

10. feb 2003 18:47

Ko sem brala vaše iskušnje s palačinkarjem sem se kar obotavljala ali naj se tudi jaz oglasim, saj sem očitno edina, ki je z njim zadovoljna. Ko sem gledala reklamo na TV (do katerih sem tudi jaz zelo skeptična), sem bila navdušena. Ko pa sem ga kupila in preizkusila, pa sem bila najprej razočarana, saj mi niti palačinke niti jajca niso uspeli, odspodaj je bilo vse prepečeno, na vrhu pa surovo in ko sem obrnila mi je od strani vse "letelo" po štedilniku. Morete si misliti kako so rumenjaki "plesali" po štedilniku. Vendar po nekaj poizkusih mi je "ratalo" in moram reči, da je moja družina bila zadovoljna s palačinkami in jajci, posebaj pa s toplimi sendviči ( dva kosa toast kruha, vmes poljubni nadev). Tako da jih sedaj moram redno peči, sin pa si tople sendviče sam dela, ko je sam doma. Moja družinica pravi, da ji bolj pašejo debele palačinke kot pa tanke, ko smo jih jedli doslej. Veseli me, da nam je tudi ga. Pečjakova danes predstavila nov recept. Takoj ga bom preizkusila. Upam, da me ne boste zasuli s kritikami, saj veste - okusi so različni. Pa lep dober tek Lp. Keka

stella  

član od: 9.10.2002

sporočila: 380

11. feb 2003 22:38

Pri nas ga je kupila babica in sedaj si ga podajamo sem in tja, ker nihče ne ve kaj naj z njim.. Teti se je tako že zlomil.. Tako da ti svetujem.. NE GA KUPOVATI stella

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti