Pirin / ajdov vzglavnik

pandapanda  

član od: 24.11.2007

sporočila: 102

7. nov 2008 12:56

ojojjjj! vam moram povedat da me glava boooli......toliko pohval za vzglavnik....rezultat pa tak-z glavobolom. (saj ni tako grozno hudo) bom vztrajala, ker mislim da se moram navadit. Jogi imam Dormeo-trd, zato sem si omislila tudi trd vzglavnik. Imam pa probleme z hrbtenico in mi paše trdo ležišče in nizek vzgl. Kako pa vaše sveže izkušnje?? pandapanda

Mišelinka  

član od: 31.3.2010

sporočila: 29

7. apr 2010 19:07

Ali mogoče ve katera če lahko perem vzglavnik iz perja ? muca ki ima gonitis se mi je gor polulala grozno no in sedaj res nevem kaj naj naredim ali se bo dal oprati ali je najboljše da ga vržem vstran? hvala Mišelinka

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. apr 2010 19:12

Jaz sem pa še enega pirinega kupila, na neki bio kmetiji baje, :  )

lidka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. apr 2010 19:50

Ne bi bila rada pametna, ker nimam konkretne izkušnje.Smo pa imeli dolga leta muce in vem, da je težko odstraniti vonj po mačjem urinu.Glede na to, da je perje tako nežno in je vpilo urin bo težko oprati.Poizkusiš lahko.Se spomnim, ko smo sto let nazaj prali perje in sušili.Tega se ne bi šla več. Počakaj še na mnenje drugih kulinarikov.Vem,da nisem bila ravno pomoč. naor

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

7. apr 2010 21:51

Mišelinka, jaz bi ga po kratkem postopku odnesla v kontejner.

Povprečna cena za vzglavnik s pernatim polnilom je okrog 50 E.

Pozdravček!

Drevo zivljenja  

član od: 21.3.2010

sporočila: 8

8. apr 2010 11:53

Imam takega z luščinami - zelo zadovoljna! Drevo zivljenja

atic  

član od: 19.8.2005

sporočila: 218

8. apr 2010 19:50

na sejmu Flora sem kupila vzglavnik iz ajdovih luščin. Zelo sem zadovoljna. Prej sem zaradi kroničnih bolečin v vratu uporabljala najdražji ortopedski vzglavnih s piramidami od Hitexa. Zadnje čase sem imela popolnoma negiben vrat. Od kar uporabljam nov vzglavnik bolje spim, pa tudi bolečina v vratu je bistveno manjša. Sodelavka, ki ima prav tako kronične bolečine v vratu mi je povedala, da ji je ortoped odsvetoval uporabo vzglavnikov iz lateksa in ji priporočal vzglavnike polnjene z ajdo ali piro. atic

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

8. apr 2010 20:54

Mišelinka je napisal/a:
Ali mogoče ve katera če lahko perem vzglavnik iz perja ? muca ki ima gonitis se mi je gor polulala grozno no in sedaj res nevem kaj naj naredim ali se bo dal oprati ali je najboljše da ga vržem vstran? hvala Mišelinka
Kupi izdelek Urine-Off, prodajajo ga v vsaj dveh slovenskih spletnih trgovinah. Če ne najdeš, se mi oglasi na ZS. Pa mačko čim prej pelji sterilizirat, da ne bo imela več "gonitisa". RadaJem

lojtra1  

član od: 26.1.2010

sporočila: 28

11. apr 2010 14:28

V preteklosti sem preizkusila zelo veliko vzglavnikov in noben mi ni nič pomagal pri bolečinah v vratu in pri boljšem spanju, zdaj imam že kakšno leto in pol vzglavnik iz ajdovih lušin in ga ne zamenjam za nič na svetu. Končno spim bolje ( ne morem reči da vse dni, ampak vsaj večino časa) , vrat pa je tudi občutno manj zategnjen. Svetovala sem ga tudi trem prijateljicam pa so vse zelo zadovoljne. lojtra1

argentina1  

član od: 6.8.2010

sporočila: 1

6. avg 2010 14:08

Tudi sama sem kupila ajdov vzglavnik na sejmu v Celju in sicer od Ajdovih sanj. Imela sem namreč težave s potenjem ter z alergijo na pršice, vendar sem te težave z ajdovim vzglavnikom odpravila. Vzglavnik sem nesla s sabo na dopust, saj brez njega dobesedno več ne gre. Pa še pakiran je v prekrasni rjavi vrečki, ravno pravi za transport na dopust ali pa darilo. Kasneje sem naročila še nekaj dodatnih vzglavnikov za mojo družino preko njihove spletne trgovine. Zares odlično! argentina1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti