Parni kuhalnik

PIARA1  

član od: 21.11.2011

sporočila: 30

14. dec 2011 14:15

Ja tale kuhalnik pa je res fantastičen. Imam samo eno težavo. Kako zelenjavo oz. ostale stvari solite. Jaz sem kar posolila mrežico za začimbe. Še kakšna druga varianta?.

 

l.p.

PIARA1

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

14. dec 2011 14:31

Solim jih potem, ko so že kuhane. Soli namreč ne boš pripravila do tega, da bi izhlapevala.

Sonja

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

10. okt 2015 10:12

Pozdravljene!

Odločam se za nakup parnega kuhalnika, pa me zanimajo vaše izkušnje. Predvsem mi je pomembno, da se ne sliši preveč (ko voda klokota in brbota). 

Hvala in Lp!

 

Moycaa

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

10. okt 2015 11:02

Moje izkušnje so super, če seveda ne kuhaš za veliko družino. Edino riža mi pa res ni uspelo skuhati, sem delala vse po navodilih, ampak se mu ni kuhanje prav nič poznalo. Je pa tudi res, da je bilo v navodilih opozorilo, da lahko z napravo ravnajo samo odrasli ljudje, ki so mentalno dorasli rokovanju z električnimi aparati.

Ne vem pa, kaj si predstavljaš pod "se preveč sliši, ko voda klokota in brbota". Imam Phillipsovega in se klokotanje in brbotanje seveda sliši.

 

Sonja

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

10. okt 2015 11:24

Ja, tole "klobotanje in brbotanje", pa kaj se sliši in kaj ne, je res relativno. To me zanima zato, ker ga v bistvu ne bom uporabljala za kuhanje zelenjave, ampak v kozmetične namene. 

Mislim, ja, seveda se vrenje vode sliši, ampak želela bi, da se sliši čimmanj. Se mi zdi, da neumno sprašujem.

Hvala, vseeno!

LP!

 

Moycaa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti