Parni kuhalnik

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

22. maj 2011 9:44

Najleša hvala!

 

naor

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

24. maj 2011 8:48

Naor.Sporoči mi za katerega si se odločila?.Ktero znamko in model?Jz sem že dvakrat kuhal v njem.Res je odlična zadeva.Bolj okusno je kot pa da kuhaš v loncu in gre vse taboljše ven.Ni mi žal nakupa.Priporočam tud ostalim katere ga še nimate.

 

Lp Miele

Miele

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

24. maj 2011 12:05

Je kdo že poskusil v parnem kuhalniku kuhati cmoke? Take, ki se sicer vedno razkuhajo? Če gre, potem drvim po njega....

Lep pozdrav,

Sonja

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

24. maj 2011 12:16

Sam še nisem probal kuhat cmoke v njem,ker ga imam komi teden dni.Bom pa poskusil tudi cmoke skuhat.Ko jih bom kuhal povem kako se je obneslo.Mislim da še te dni pridejo na vrsto cmoki ;)

 

lp Miele

Miele

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

24. maj 2011 12:50

limnol je napisal/a:

Je kdo že poskusil v parnem kuhalniku kuhati cmoke? Take, ki se sicer vedno razkuhajo? Če gre, potem drvim po njega....

Lep pozdrav,

Sonja

 

Ne vem kako je s parnim kuhalnikom, ampak jaz cmoke (krompirjeve, kruhove) vedno kuham nad soparo in se ne razkuhajo. Kruhove sem enkrat v vodi, pa nikoli več.

JJ

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

24. maj 2011 13:41

Darcy1.Tam je izdelek razprodan,ker sem tud sam takoj tja vprašu,pa so rekli da trenutno ni zaloge,da naj se za kter drug model odločim.In sem skoču k najboljšemu sosedu in ga dobil.In zdej že veselo kuham na njega.

 

Lp Miele

Miele

PIARA1  

član od: 21.11.2011

sporočila: 30

22. nov 2011 11:00

Pozdravljeni!

Tudi jaz sem si privoščila Philipsov parni kuhalnik, vendar so navodila zelo skopa. Zato vas prosim za konkretne recepte oziroma postopek priprave hrane s katero ste zadovoljni npr. cmoki, zelenjava, riž ipd.

 

Hvala in lep dan

PIARA1

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

22. nov 2011 22:50

Pozdravljeni.Aparat je res odličen,mi ni blo žal nakupa.Kuham v njem vse,riž,krompir,zelenjavo,cmoke.itd.Cmoke naštimam na željeni čas.To je max 25 minut.Lepo poberem ven,dam drobtine gor in že se bašemo z njimi..Pa če jih ne vzamem takoj ven,se avtomatsko preklopi na ohranjanje toplote.Res odličen.Tud pr ostali hrani.

Kar se pa tiče receptov,so navodila res skopa. Sem mal preštudiro,kako in kaj pomenijo tipke.Je pa na tipkah znak,oz narisana vrsta hrane.Vsaj pr men je tako.Sam ne kompliciram preveč,ker kok sm videl,ni blo opazno neke razlike.Pomivam pa tiste posode vse na roke.Ker piše,da lahko čez čas postanejo meglene od pomivalnega stroja.Je pa zdej na tuš zvezdice pol cenej,če ste opazle.Če vas še kaj zanima,kr vprašte pa se zmenimo.

 

Lp Miele

Miele

PIARA1  

član od: 21.11.2011

sporočila: 30

23. nov 2011 7:16

Hvala za odgovor, sem ga kupila na tuš zvezdice. Bomo probali pa se še pišemo.

 

l.p.

PIARA1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti