Kuhani štruklji v alu foliji

Mic  

član od: 18.3.2007

sporočila: 197

5. nov 2008 5:53

Se strinjam s Sweetie glede uporabnosti pekača zaradi oblike. V okroglo posodo res ne gre veliko štrukljev.

Razmišljam, kako bi se to obneslo kar na štedilniku in ali je način kuhanja primeren tudi za nekvašene štuiklje.

Hvala za odgovor.

 

Mic

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. nov 2008 9:46

Mic, na tvoje retorične vprašanje sem (preden si vprašala) odgovorila na prejšnji strani. Vendelina jr.

Mic  

član od: 18.3.2007

sporočila: 197

6. nov 2008 6:40

Če se nekomu zdi vprašanje nepomembno ali pa kaj drugega, naj se, lepo prosim, ne vznemirja in naj odgovor obdrži zase. Mu bom bolj hvaležna.

Mic

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

6. nov 2008 8:41

Mic, kaj pa je narobe - a mogoče to, da ti je Vendelina podala odgovor, že preden si vprašala????

rrr

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

6. nov 2008 9:59

Imam eno primerjavo: imela sem 4 štruklje (recept iz pol kg moke pravi, da naredimo dva, pa se lepše obnesejo 4 manjši). Vse sem seveda zavila v folijo. V pekač so šli tri kosi (bolj na komot), ker je bila pa lakota prehuda, sem četrtega skuhala v veliki ponvi. Najprej naj povem, da so bili vsi odlični, ampak tisti iz pečice so bili skorajda malo zapečeni, tisti, ki so se kuhali v zaprti ponvi, pa so malenkost bolj narasli in bili rahlejši. Ker folije nisem povsem neprodušno zaprla, je pomagala para. Prihodnjič bom pa še fotko dodala. alibaba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti