Razgovor in testiranje za službo

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

tema odprta - 29. okt 2008 18:56 | ogledi: 6.329 | odgovori: 4

Ali mogoče katera ve kakšno testiranje za službo izvaja NLB, ter koliko časa poteka.

Hvala za odgovore.

anitram1

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

29. okt 2008 19:01

Če se ti ne mudi zelo in lahko počakaš do jutri, bom vprašala sestro, ki je tam zaposlena in tudi opravlja razgovore in testiranja. Issi

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

29. okt 2008 19:15

Pred leti je bil test sestavljen iz treh delov; liki, računi (jih je bilo precej - da vidijo kako hiter si in hkrati tudi natančen), tretji del pa je bil bolj easy - vprašanja kako se znajdeš v določenih situacijah. Časovno mislim da je bilo 2 uri (nisem ziher ali šolski ali običajni). Ni pa nič težkega...če dobiš dovolj točk te potem povabijo na razgovor. (vsaj tako je bilo pred leti) Srečno!

onaon  

član od: 21.6.2010

sporočila: 72

11. jan 2011 20:16

Po dolgem času pisanja prošenj ste povabljeni na razgovor in testiranje. In kaj sedaj. Kakšne izkušnje imate, posebno glede testiranja, kakšno je bilo le-to, tako v javnem kot privat sektorju. kaj vam je najbolj ostalo v spominu? onaon Ne veš, kaj zmoreš, dokler ne poskusiš.

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 284

12. jan 2011 17:28

Na razgovoru smo bili prisotni kadrovnik, šef, vodja oddelka ter jaz. Na testiranju je bil samo vodja oddelka. Pokazal je nekaj pripomočkov za delo, jaz sem samo odgovarjala za kaj služijo in kako bi jih uporabila. V določeni dokumentaciji sem morala razbrati najpomembnejše podatke. In sedaj imam delo. LP! Nikita

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti