Nekaj zdravega za grickat

MOON  

član od: 18.6.2008

sporočila: 187

4. nov 2008 23:02

Zdravo punce, pišem prvič vaše forume pa recepte pa prebiram že nekej časa, pa moram rečt da ste fantastične.Tudi jst imam probleme s kg, samo da nekoliko drugačen kot mlade punce. namreč zelo hitro pridobivam na teži, kljub temu da se pri hrani resnično pazim, aktivna sem dovolj. Dtara pa sem 46 let.Moj ginekolog pravi da me že mena daje, tudi menstro nimam več tako redno kot sem jo imela.Saj vrjamem da je tudi to vzrok mojim kg, samo postajam že malo panična ker mi ne gre nobena kilca dol če se še bolj trudim.Zato drage moje, bi bila zelo vesela če ima katera podoben primer da mi sporoči kako se bori s to nadlogo.vem da je malo zmedeno napisan, a sem prepričana da boste vedele za kaj gre. Za koristne nasvete se vam že vnaprej zahvaljujem. MOON MOON

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. nov 2008 9:59

MOON je napisal/a:
Zdravo punce, pišem prvič vaše forume pa recepte pa prebiram že nekej časa, pa moram rečt da ste fantastične.Tudi jst imam probleme s kg, samo da nekoliko drugačen kot mlade punce. namreč zelo hitro pridobivam na teži, kljub temu da se pri hrani resnično pazim, aktivna sem dovolj. Dtara pa sem 46 let.Moj ginekolog pravi da me že mena daje, tudi menstro nimam več tako redno kot sem jo imela.Saj vrjamem da je tudi to vzrok mojim kg, samo postajam že malo panična ker mi ne gre nobena kilca dol če se še bolj trudim.Zato drage moje, bi bila zelo vesela če ima katera podoben primer da mi sporoči kako se bori s to nadlogo.vem da je malo zmedeno napisan, a sem prepričana da boste vedele za kaj gre. Za koristne nasvete se vam že vnaprej zahvaljujem. MOON MOON

 

Sva že dve, le malenkost sem starejša od tebe, pa malo manj pazim na hrano. Zdaj si v glavi delam red, da se lotim prehrane, kot sem jo imela prej in začnem malo bolj migat. Je pač tako, da ko si enkrat tik pred meno ali je ta že nastopilam, je potrebnega vedno več napora za ohranitev primerne teže oziroma ustrezne kondicije.

Preprosto sicer, a včasih tako težko izvedljivo .... Sem te malo potolažila?

mamamia

mamamia

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

7. nov 2008 22:02

Solata, samo oprana, zrezana na koščke- jo lahko ješ zraven, ko se učiš ali tipkaš, ker nimaš umazanih rok, ker je solata samo od vode (ampak nekateri ne marajo same solate - meni je ok)

TESSA  

član od: 13.2.2008

sporočila: 18

8. nov 2008 10:43

Pozdravljena ! Sem vesela. da je še kje taka punca, ki mora kar naprej nekaj grickati.Sama sem od mladih let taka, pa nisem več rosno mlada.S kilogrami sploh nimam problemov, moja psiha je v redu in na sploh mi nič ne manjka - razen , ko rabim nekaj za na hitro... Včasih mi zadostuje ena mala žlička nutele, drugič suho sadje , včasih pa kisla kumara...Kadar gremo na kakšno potovanje ali izlet me že vsi poznajo, da rabim nekaj vsake tiliko časa.Mi kar ponujajo kakšne energetske tablice , jabolka...- seveda ,v kolikor nisem že sama s tem dobro založena.Seveda pa s količino nikdar ne pretiravam. TESSA Sporočilo je spremenil(a) TESSA dne 08. nov 2008 11:15:24

1post  

član od: 5.12.2008

sporočila: 7

9. dec 2008 12:44

meni je zmeraj pomagalo tole: naribano jabolko in naribano korenje. cez pa zlicka cukra. dokaj zdravo :)) 1post

Mac  

član od: 2.8.2006

sporočila: 199

9. dec 2008 13:52

Jaz sem pa kot Tulka...
tulka je napisal/a:

jasna1 je napisal/a:

V pisarni imam na mizi Barilline Grancereale (ki jih omenja Shiloh) in se odlično obnesejo! Več kot ene tri, štiri, težko spravim vase, ker so kar nasitni...

 

O, jaz pa zmažem cel paketek, ko je enkrat načet!

[hrosc-rdec] tulka
Drugače pa tudi kar naprej meljem. Odvisna sem od suhega sadja in oreščkov, svežega sadja , muslijev z jogurtom, pa občasno od čokolade in sladoleda s skuto ali jogurtom..., pa da ne boste mislile, da je to vse, samo pisat se mi več ne da. Mac

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti