Nekaj zdravega za grickat

Lolita_84  

član od: 22.10.2008

sporočila: 13

29. okt 2008 10:04

Uf punce, hvala, zlate ste. Mam že jedilnik za cel teden! Lolita_84

mamica03  

član od: 13.11.2007

sporočila: 87

29. okt 2008 10:05

Punce, jaz sem vseeno za vibrator Saj je zdrav, mar ni? mamica03

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

29. okt 2008 10:07

Veste, ko pa se meni zahoče nekakšnega "brezveznega" grickanja, si največkrat odrežem kos kruha (ponavadi črnega) in na njega namažem debel sloj senfa (gorčice) in, ko to pojem, imam "brezveznega" grickanja dovolj za cel mesec.

In zdaj me zanima, kakšna bi bila psihološka analiza za mene...

 

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. okt 2008 10:09

Saj jaz tudi jem zelenjavo ipd. samo to ni za dviganje cukra... Začetnica

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

29. okt 2008 10:11

joj sm zadnjič housa gledala pa sm zdej ta prvo na trakuljo pomislna...sorry :) ja oreščki so že kul sam za vsake pol ure pa tudi ne. Jst bi raj jabolka na krhlje,pa korenček,pa še kakšno drugo sveže sadje. al pa kakšen kos sira (brez kruha) ... evagirl

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

29. okt 2008 10:14

Saj vibrator tudi lahko grickaš, japonske kuglice pa  kam drugam, pa je užitek popoln.

 

Grizljaj bobi palčke.

grozljati nenehno oreške in suho sadje - to so ja kalorijske bombe, dekleta (manj kot pest oreškov na dan je še znosno, in ne več kot tri, štiri koščke suhega sadja - vem iz izkušenj, na to me je opozoril zdravnik, ko sem morala zaradi zdravja pazit na vnos kalorij ter maščob in Oh v organizem).

 

In lolita, delno ima vendy prav - namreč tudi naša potreba po nenehnem grickanju nastane v glavi. Mi si uravnavamo organizem, ne on nas. Lastna izkušnja. Ampak z zadevo se je treba soočit, potem jo šele lahko rešiš. Sicer pa se mi zdi, da ti še nimaš nekega večjega problema, če se kile ne nabirajo kljub nenehnemu grizljanju. S korenčkom boš to tudi obdržala, zgolj z oreški in suhim sadjem pa bo po tridesetem letu že potrebnega veliko več gibanja za ohranitev kg in prožnih mišic...

 

Ti samo uživaj, pa naj bo korenček ali vibrator....

 

Mamamia

mamamia

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

29. okt 2008 10:25

hedonist je napisal/a:
Ste pa od sile, punca bi grizljala in mljaskala ve pa ji v roke porivate vibtrator. Tole gre pa čez vse meje dobrega okusa, žal. Pa še groziti z Zigijem, res, too much ! LP hedonist

 

Popolnima se strinjam s tabo!

lp

Hrustljavi riževi kruhci ( so kot stiropor), že kar nekaj let jih nabavim in že ob gledanju me mine apetit.

 

Smo kar hitro rešli problem lakote med delavnim časom.

Anamarija

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 30. okt 2008 11:16:14

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

29. okt 2008 10:25

Jej sadje,pa kake orescke. Eni so pa itak pametni na vseh podrocjih! Majdina

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

29. okt 2008 10:30

Ne vem, no... ampak vsake pol ure nujno nekaj v usta dat??? Pa naj bo sadje, zelenjava, oreščki... tega se v celem dnevu nabere za orenk obrok, glede na to, da prebavila tudi rabijo svoj čas za predelat tisto, kar pogrizemo... se želodec kaj hitro lahko spremeni v, kaj pa vem, kanto za vsemogoče. Moje mnenje - to pač ne more biti zdravo, pa če je vsak grižljaj, ki ga zaužiješ, še tako zdrav. Pa tudi sama Lolita_84 si napisala, da imaš "grdo razvado"... torej se je poskušaj odvadit... preden ti se začne zmanjkovat časa za športanje in preden se ti začnejo kile nabirat... Mimogrede, da "mi pade cukr" je pa moj zelo ljub izgovor za pregreho, razvado, odmor za kavo... ali kar nekaj pač, takrat, ko hočem sama sebe pocrkljat... Irena

Lolita_84  

član od: 22.10.2008

sporočila: 13

29. okt 2008 10:37

No, vsake pol ure je res malokrat, ampak v povprečju moram velikokrat po malem jesti, čisto drugače kot ostali, ko jejo 3x na dan in konec. Pač imam tudi hitro prebavo. Še enkrat ponavljam, da sem želela samo par nasvetov o zdravih prigrizkih ne pa psihološko stanje mene kot osebe :) Hvala vsem za nasvete! Lolita_84

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti