Cvetlični aranžma hofer

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

tema odprta - 27. okt 2008 19:58 | ogledi: 3.246 | odgovori: 5

zanima me ali je katera videla ali celo kupila aranžma v Hoferju.

lp,

anitram1

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

27. okt 2008 20:05

ja, jaz sem kupila nizkega, za kolegico sem kupila pa visokega. V soboto kupljeno in odnešeno na pokopališče. Če te zanima, kako sedaj zgleda, ti pa ne morem povedat. Ga grem gledat šele v sredo. Poskušam uganiti, zakaj te to zanima pa ne uganem. lp, župca

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

27. okt 2008 20:15

zanima me kako zgleda in če jih še imajo, če mogoče katera ve, ker grem jutri ravno mimo pa bi mopgoče kupila kar tam. anitram1

minutka  

član od: 15.5.2008

sporočila: 128

27. okt 2008 20:21

Danes sem se slučajno znašla v Hofru na Celovški. Že na parkirišču sem opazila, da je skoraj v vsakem vozičku kak cvetlični aranžma. Podrobno si jih nisem ogledovala, sama sem za 2,99 eur kupila lončno krizantemo z drobnimi rumenimi cvetovi, ki sem jo postavila pred vhodna vrata. Kar tako, za popestritev meglenih dni, malo sončka pred vrati. Če nisi zelo zahtevna, mislim, da boš dobila kaj primernega za na pokopališče in to za zelo nizko ceno. minutka

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

27. okt 2008 20:33

Prvo, kar menim, je da moraš kar pohiteti. V našem koncu so ikebane izginile že prvi dan. V soboto zjutraj so jih sicer pripeljali še eno skromno količino, ki pa je verjetno izginila še isti dan. Ikebane so čisto v redu in mislim da se lahko kosajo s tistimi za dvojno ceno v cvetličarnah in na tržnicah. Izbrala sem nizko, ki ima manj okraskov in se je prav lepo podala na grob, če se lahko tako izrazim. Nimam namreč rada preveč okrancljanih zadev. Skratka, nakup vreden svoje cene. Aha, kako zgledajo: osnova je iz srebrnega smrečja, potem pa klasično suho okrasje obarvano v rdečo, oranžno ali oker-rumeno. lp, župca

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

28. okt 2008 16:21

Moja prijateljica je že lani kupila v Hoferju veliko ikebano in je bila z njo zelo zadovoljna. Letos sem jo šla sama iskati popoldne, pa jih ni bilo več, zato sva šli v soboto že ob 8.00 uri v Hofer in si je lahko še izbirala. Vzela je visoko in je zelo lepa. Takšne stanejo v Tušu 19,00 EUR, v Hoferju pa 10,00 (no, ja, 9,99). Res je poceni in se jo splača vzeti. Bo pa treba najbrž bolj zgodaj vstati. ursula-ce

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti