Čokoladna krema za pito

Natassa  

član od: 29.1.2003

sporočila: 97

tema odprta - 3. feb 2003 14:14 | ogledi: 4.582 | odgovori: 7

Pozdravljeni,

iščem recept za rahlo čokoladno kremo za pito. Poskusila sem tisto, ko v 1/4 l sladke smetane stopiš 100g jedilne čokolade, močno ohladiš in stepeš. Bila je dobra, vendar se mi je zdela premalo rahla. Pito bi rada namazala na debelo, zato bi se jo moralo dati rezat.

Zelo bom vesela kakšnega nasveta. Sem že precej brskala, pa nisem bila uspešna.

Natassa

mm  

član od: 11.12.2002

sporočila: 24

4. feb 2003 13:33

Poizkusi z dodajanjem želatine in stepenih beljakov ali več stepene smatane, vendar mislim da brez želatine ne bo šlo. Mojca

Natassa  

član od: 29.1.2003

sporočila: 97

12. feb 2003 13:54

Poskusila sem recept, ki sem ga našla v Delničarju, pa mi ni bilo všeč. Krema je skoraj kot puding, samo več kolobocij. Šmrc, Nataša

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

12. feb 2003 19:59

Kaj pa krema, ki je osnova ledene torte? Irena

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. feb 2003 8:57

Ojla, tukaj imaš še en recept: Čokolado (250 g) nalomimo na koščke, damo v skledo, skledo pa postavimo nad kozico z vročo vodo. Segrevamo, da se čokolada razpusti. Želatino (4 lističe) namočimo v mrzli vodi, da nabrekne. V kotličku nad soparo kremasto stepemo 1 jajce, 1 rumenjak in 1 žlico pomarančnega soka. Iztisnemo želatino in jo razpustimo v tej kremni zmesi. Dodamo čokolado in razmešamo, da dobimo gladko kremo. Kotliček odstavimo na hladno. Ko se začne krema strjevati, stepemo sladko smetano in jo primešamo kremi. Ne vem, koliko je zadeva rahla (vsake oči imajo svojega malarja), je pa vsekakor dobra. Obnese se tudi z belo čokolado. LP Loni

Hana65  

član od: 12.2.2003

sporočila: 15

13. feb 2003 9:35

Kakšno pa je testo za to pito? Krhko ali kaj drugega? Sama delam po receptu, ki je bil pred precej časa v forumu, vendar tam nadev pečeš skupaj s testom, je pa pita zelo dobra. Hana65

Natassa  

član od: 29.1.2003

sporočila: 97

13. feb 2003 15:03

Testo za pito naj bi bilo krhko kot za piškote. Vendar se mi je prijelo in sem imela nekaj težav pito ven dobiti. Najprej sem spekla testo, nato nadevala in spet pekla (po receptu za čokoladno kremo iz Delničarja). Najlepša hvala za pomoč in ideje. Sporočim rezultat, ampak najbrž ne prav kmalu. Po dveh neuspelih poskusih moram speči še kaj drugega, da si znova pridobim zaupanje v svoje sposobnosti. Nataša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti