Poroka

Karjolca  

član od: 27.10.2008

sporočila: 30

27. okt 2008 14:55

Pozdravljene! Poročila sem se pred šestimi leti, bilo nas je 13 (starši, bratje, priče). Moja poročna priča je bil kar moj brat. Imela sva "mini" poroko (ampak v "tapravi" poročni obleki...) in potem čez teden dni piknik-žur za ostalo žlahto in kolege. Vse sva si financirala sama, celo kuhala in pekla sva sama... No, razen nekaj peciva in tort, drugače bi pregorela. Bilo je super, do polnoči v gostilni, potem pa v civil obleke in na koncert Siddharte... Res mi ni jasno, zakaj si je tvoja kolegica premislila, jaz bi še enkrat ponovila v istem stilu.. Je pa res, da je bila to predvsem ideja mojega dragega, s katero se na začetku nisem najbolj strinjala.. Glede darila pa: pogovor reši vse. Naju sta priči (moj brat in njegov najboljši kolega) vprašali, kaj si želiva in kaj od njiju pričakujeva, in problem je bil rešen. Seveda pa lahko samo upaš da se ti kolegica ne bo "usedla" na denarnico Pozdravčič. Karjolca

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

27. okt 2008 15:11

ZAČETNICA je napisal/a:
Babe ne ga lomit. Jaz mam eno kolegico, ki hodi na poroke ful v večernih oblekah. Kot da bi prav nalašč želela biti v središču pozornosti... Itak da bom vsa lepa ko/če se bom poročila, samo naj mi kera pride bolj zrihtana, ji bom kar glavo odšraufala! Začetnica
O, še dobro da vem!! Zdaj vem, kako sva šele midva bila na izi, jaz sem se pred poroko še v oceanu namakala,... Da o tem, kdo bo kaj plačal ne govorim. Je bilo v tem stilu:" Room 205":) Jelenckova

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

27. okt 2008 15:17

Definitivno svetujem pogovor z nevesto - povejta si naravnost, kaj ena od druge pričakujeta (in koliko lahko to stane) Moja priča je imela teden dni pred nesrečo eno katastrofo, ki jo je finančno oskubila za naslednjega pol leta - mi je hotela vse skupaj odkazat - češ, kaj boš z mano, ne bom ti mogla plačat tega, pa onega... pa darilo ... Sem ustavila plaz solza in ji naravnost povedala, da jo hočem za pričo zato, ker je moja prijateljica, najboljša, ker jo imam rada... in ne zato, da bo moj račun za poroko nižji, da bom šla na Mauricius ali zato, da bo v omari en hišni aparat več... Je še malo posmrkala in popustila... se podpisala ... in zakon še zmeraj drži Irena

Iskra  

član od: 15.3.2008

sporočila: 90

28. okt 2008 14:27

Draga Vendelina jr.. Izbrala sem ozko tigrasto obleko + vrtoglavo visoke pete , dala skrbi in pritiske z vseh strani na stran, zdaj pa še samo Iskra

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. okt 2008 14:58

That"s the spirit! Vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

28. okt 2008 16:30

To je tapravo, Iskra!!!! Če mene vprašaš, kaj bi nevesti dala za darilo - eno lepo popoldne in obisk v tisti trgovini, kjer si si ti kupila svoje salonarje. Kajti kupiti prijateljici lepe čevlje - temu jaz rečem prijateljstvo! Pa dobro žuraj na poroki in poskrbi, da, bodo še dolgo omenjali seksi pričo. mamaF - Mojca

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

28. okt 2008 17:02

Ravno ta vikend sem bila na poroki, povabljena sem bila pol dneva prej! Zelo neprikladno, če nimaš prav veliko lepega za oblečt. No sem imela pa super razlog, da kupim nove škornje, ki so res uaaaau in tako oblekico, da so škornji res prišli do izraza No na ohceti se ga je dragi napil, ker so moški pač tako strašno rough and tough in morajo nazdravljat z vsem možnim tekočim, jaz pa sem preplesala noč s takim lepotcem, da se mi še zdaj šibijo kolena saša Sporočilo je spremenil(a) spagon dne 28. okt 2008 17:04:16

Iskra  

član od: 15.3.2008

sporočila: 90

28. okt 2008 22:27

HMMM... Spargon...ce je ta lepotec še fraj, ga z veseljem vzamem zraven na poroko Iskra

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti