Fina gospa

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

17. nov 2008 21:51

rosie, povsem brez problemov se ga gleda v resnih vlogah. Preverjeno velikokrat. Pa ne samo njega.

rimljanka - zasebno mnenje

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

18. nov 2008 0:00

Res je, poleg Šugmana je v SLO kar nekaj dobrih igralcev, ki prepričajo celo najstnike. Prav fino je, ko sin predstavo, ki so si jo ogledali v sklopu šolskega programa, z navdušenjem opisuje.

LP, V.

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

18. nov 2008 0:20

Šugmana sem tudi jaz videla kot Hamleta in je svojo vlogo odigral več kot odlično.

Atina

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

18. nov 2008 9:17

Hja, Drama je pač nekaj drugega kot neka low budget comedy na TV-ju... In ti igralci, ki jih gledamo v slovenski produkciji na nekih smešnicah, so v Drami igralci pravega kova. Vse ostalo je "mal za zdraven"... He, he. Jaz sem abonentka Drame že leta, pa jih ne morem gledat v teh smešnicah... lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 18. nov 2008 09:18:04

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

18. nov 2008 13:26

Ja Hyacinth Bouquet je zakon. Se jo spomnim še izpred let, ko so jo prvič vrteli. Nekaj prizorov je prav legendarnih. Zanimivo je, kako imajo sestre tako karakterjem primerna imena - neznosno osladna in glavobol povzročujoča hijacinta, razcvetela in prostaška Rose, preprosta in domača Daisy ter Violet, o kateri se pa ve samo to, da je poročena z bogatašem in ima doma bazen. Legendarna je tudi tale izpred let, ko se je gospod Vedro šele upokojil in ga je gospa seveda vse dneve neznosno žrla. Pa ga sosed vikar v hudem nalivu zagleda, ko se skriva na vrtu in ga vpraša, kaj za božjo voljo počne zunaj. "I"m waiting for a weed to grow!" (čakam na plevel da bo zrastel). Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti