Canevaworld

majekzmajek  

član od: 8.6.2004

sporočila: 147

tema odprta - 22. okt 2008 19:58 | ogledi: 3.211 | odgovori: 19

Je že kdo obiskal? Vaša mnenja prosim.

Majekzmajek

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

22. okt 2008 20:04

madona majek, a ne moreš postavit bolj jasno vprašanje: npr.: v Salcburgu so odprli novi kupleraj pod imenom Caneva.........., a je kdo že obiskal, vaša mnenja prosim, tako, da tudi mi ki nismo bili, vsaj zvemo za kaj se gre.

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

22. okt 2008 20:22

A, pol pa ni.........., v redu, da vem.

ežoj

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

23. okt 2008 10:45

ežoj je napisal/a:

A, pol pa ni.........., v redu, da vem.

ežoj

 

Da ne boš zastonj hodil, kajne? Raje doma prt kvačkaj!

Mamamia

mamamia

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

23. okt 2008 11:08

Mi smo obisk Gardalanda združili z obiskom Aquaparadisa. Bilo je odlično. Ostalih zadev v Canevaworldu nismo obiskali. Po mojem ne more biti slabo! K

carli  

član od: 17.11.2006

sporočila: 59

23. okt 2008 11:15

Bila, vendar je od tega že kakih pet, šest let (mogoče še kakšno več). Takrat je bilo super. Ta vodni park je zelo velik in ima en kup raznih toboganov in podobnih vodnih atrakcij. Vsekakor se ti splača, da greš vsaj za dva dni in združiš obisk vodnega parka in Gardalanda, saj je ob nakupu ene vstopnice naslednja bistveno cenejša (le nekaj malega se doplača). No vsaj tako je bilo takrat. Poleg tega pa je gardsko jezero z okolico nasplošno zelo primeren kraj za izlete, saj imaš tam veliko drugih zanimivih stvari za počet, ne samo obisk zabaviščnih parkov. Okoli jezera je veliko avtokampov, kjer lahko poceni prenočiš (ali v lastnem šotoru ali v bungalovu). Se mi pa vseeno zdi oktobra meseca že premrzlo za obisk vodnih parkov. carli

vijolca73  

član od: 28.4.2006

sporočila: 106

23. okt 2008 11:59

Lansko poletje smo bili na štiridnevnem potepanju tam,obiskali smo Gardaland,Movieland in Canevaworld.Dva dni je absolutno premalo za vsa njihova doživetja.Canevaworld je pač vodni park,kateri name ni naredil nevem kakšnega vtisa.Sam park je star že kar nekaj let po mojem in kar dotrajan.Gužva je bila glede na to da smo bili čez teden ,zelooo velika.Pač tobogani in tobogančki,en nenormalno strm tobogan,katerega sem gledala samo od strani in mi je bilo po pravici povedano kar dovolj,he he .Sam vodni park je pač izdelan iz umetnih mas ,med njimi je občudovanja vreden vulkan,ki vsakih par minut "izbruhne".Nikoli ne bom pozabila vode,ki je v vseh bazenih in toboganih ledena.Brrr,tako da za ta čas verjetno neprimeren obisk.Vsekakor ogleda vreden park,čeprav zanimivejši je absolutno Movieland in pa Gardaland,kjer se za vsako dušo nekaj najde.lp vijolca73

S.  

član od: 22.4.2008

sporočila: 1

23. okt 2008 12:21

Mi smo julija obiskali vse parke ob Gardskem jezeru, tudi Canevaworld. Kupili smo kombinirano karto za Movieland in Aquaparadise- 2parka 1 dan. Movieland nam je bil kar všeč, v vodnem parku pa je bila zelo velika gneča, zato smo se tam zadržali le kratek čas. V Movielandu je nekaj naprav, podobnih kot v Gardalandu in veliko predstav : mi smo si ogledali 5D predstavo Terminator, nekakšna kombinacija filma in igre v živo in še nekaj drugih predstav (Legend of Zorro, High School..., ki pa nas niso preveč navdušile). Najbolj nam je bila všeč vožnja s tovornjakom in pa podmornica. V obeh primerih smo bili po končani dogodevščini premočeni do kože, zato je pametno imeti s sabo rezervna oblačila. Movieland je nekakšen "filmski park", kjer se sprehajajo imitatorji filmskih junakov (Rambo, Lara Croft, Zorro...) in ogovarjajo obiskoalce, se z njimi slikajo..., nato pa nastopijo vsak v svojem šovu. Po našem mnenju je Gardaland bistveno bolj atraktiven od Movielanda. Lep pozdrav Simona S.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

23. okt 2008 12:53

Ežoj, ti bom jaz povedala. V Berlinu sem že prvi večer našla Seks Museum/Beate Uhse in valjda sem šla na razstavo in mi je bilo zelo všeč. Potem sem šla štuk nižje, v Bar 69, kjer so mi povedali, da lahko celo kadim. Uha, scena za dol past. Folka vse živo. Geji, transvestiti, biseksualci... Naslednji večer sva šla spet, ker je bilo noter res cozy in fletno. Tak folk, ki meni odgovarja. In srečala sem nekega kiparja z UK, ki je imel postavitev kipa gor v galeriji. Zdaj dela postavitev odlitkov 200 ženskih vagin. Pa en tak, ornk umetnik, ne nek kvazi brezvezen, zgolj erotik... Skratka, marsikaj se nejde, če se hoče. Potem sem bila na Venusu, 1. v lajfu, kjer sem videla mnogo, mnogo zanimivega. Daleč pa od tega, kot ga hvali Max Modic, ni tok uau in za dol past. Da ne govorim o knjigarni, kjer sem videla kar nekaj receptov na foro seks foreplay. Kinky, bi rekla Vendy... Pa da ne boste mislili, da je bil moj obisk Berlina v imenu ene same kur....je. Ne, v Gemaldegalerie sem šla vzdihovat nad flamskim slikarstvom, našla sem "moj" Breuglov masterpiece in sem vzdihovala, do zdaj naredila že celo študijo. : ) Pa malce grške, rimske in perzijske umetnosti v Pergamonu. Da ne bo kdo mislil, da sem čisto sprijena, čeprav je bil cilj Venus. lidka [sonce]

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

23. okt 2008 14:30

mamamia: nič mi ni treba kvačkat, danes sem dobil prt za darilo ( če bi dragička vedla od koga, bi bila zelena od zavisti ).

lidika, madona, kaj če bi ti to mal bolj detaljno opisala, magari v nekaj nadaljevanjih. Dokler si ja ogledujem po svetu dekolteje, nekateri kar izdelujejo odtise......česar že? Drugač, jaz ne znam nič nemščine in na take kraje si jaz ne bi upal priti, saj veš, nerodno kimnem z glavo in se zravn mene prikaže silak, velik kot omara,  in mi razloži kako je on razumel moje kimanje, pa dok rečeš keks mene nategnejo.

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti