K zobozdravniku na hrvaško

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

25. avg 2014 11:18

Zobozdravniki brez koncesije, so pri nas dragi. Jaz dam za belo plombo 90 EUR, za implantant sem dala 1.300. Ampak vseeno ne bi šla v tujino delat zob. Sama sem videla kakšen je postopek od ekstrakcije do implantanta in si nikakor ne znam predstavljat, da bi mi to naredili vse v enem dnevu. Pri meni je trajal ves postopek skoraj eno leto.

Kakšno plombo bi že šla nardit v tujino, ampak kaj več pa ne. Če se ti kaj zakomplicira, vname ipd. lahko imaš tukaj še težave.

Lopatka

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

25. avg 2014 11:22

Ni mi jasno Puh76, kaj si želel povedati. Nekaj o ugodnih cenah zobozdravstvenih storitev v Zagrebu, to je očitno?!? Napisano pa je .

Slišala sem že za izlete v tujino, kjer ti v tednu dni po ugodni ceni popravijo celotno zobovje. Ko pa so meni pred kratkim izdrli zob v moji ambulanti, seveda tukaj v Sloveniji, pa sem morala počakati 5 tednov, da se je kost ustrezno zacelila, šele nato so mi naredili nov zob. Malo dvomim v ustreznost takšnega hitrega zobozdravstva in me je strah, da zna biti celo nevarno, če pride do komplikacij. Zobje so vendarle v glavi, kajne? Od tam se kaj hitro pride do možganov itd.

 

kara

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. avg 2014 13:30

Puh76 je izpuhtel.

 

naor

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

26. avg 2014 19:01

Že ko sem bila majhna punčka, so moji Prleki hodili k staremu g. Galekoviću, zdaj, ko pa imajo sinovi že polikliniko, pa itak. Pa če imaš kaj večjega, se potni stroški itak splačajo.

Tudi jaz bom čez kakšno leto šla tja, brez dvoma. Se bo splačalo, sploh, ker mi je moj slovenski (srbski) zobozdravnik že naredil predračun v vrednosti pol mojega stanovanja (ok, malo pretiravam)

 

 

(In, ja, videla sem, da je UG84 vprašala 30. sep. 2009, preden, da se katera vtakne  v moj zapis!)

 

marjja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti