V trst po otroška oblačila

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

23. okt 2008 15:12

Ceprav sem Trzacanka, nisem se nikoli bila v omenjeni trgovini. Zadnjic sta bili tam mama in sestra, pa je bila taka gneca, da sta se ze na vhodnih vratih obrnili in odsli. Trgovina se nahaja v blizini glavne zelezniske postaje (v blizini je velika parkirna hisa) nasproti hotela Jolly. Za nase otrocicke smo vedno kupovali v OVIESSE, kjer za razmeroma nizko ceno dostojno kvaliteto. ribica

čvekica  

član od: 23.10.2008

sporočila: 62

23. okt 2008 15:21

Jaz sem pa svoj čas veliko hodila v Trst, za otroke imajo veliko stvari, cenovno ugodni so, kvaliteta je pa tudi veliko boljša kot je bila včasih. Ob torkih in sobotah je tam gužva, skor en na drugem so, saj takrat dobijo novo robo in je ogromno ljudi ki to prodajajo pri nas in pa tudi Hrvatov je veliko. Ob ponedeljkih majo pa zaprto. Jaz sem bila prejšnji mesec, gužve ni blo, nabavila sem pa kar nekaj stvari, za malo denarja. čvekica

kozamurnik

sporočila: 2311

23. okt 2008 16:25

Ali pa veste, da v Italiji brez racuna ali dokazila o placilu lahko placate visoko kazen? V tej poceni trgovini ga baje velikokrat pozabijo dati in moja kolegica je imela sitnosti s policijo, dobro,da malo obvlada italijanski jezik, sicer ne vem,kako bi se stvar iztekla. Lucka 62 ima prav ko pravi, da se ni za hecat. O kvaliteti in cenah ne bi ker nisem bila tam, osebno pa ne poznam nobenega trgovca,ki bi kaj podaril. kozamurnik

Erica  

član od: 22.10.2008

sporočila: 10

23. okt 2008 17:53

Torej, če greš tisti dan, ko ni nabava, je verjetnost, da ne bo tolike založenosti? Z majhnimi otroci je težko takrat, ko je velika gužva, sploh sobota, edino če si tam res, ko odprejo. Če bo katera v kratkem nakupovala tam, se priporočam, da deli mnenje z nami! In če trgovec "pozabi" na račun, ga je potrebno najbrž opomniti? :D PS: Kruhy vzamem kritiko v zakup Erica

čvekica  

član od: 23.10.2008

sporočila: 62

23. okt 2008 18:13

pri Mirelli nakupovat z majhnimi otroci je že kar umetnost, kar se pa računov tiče jih pa opozoriš, pa ti ga dajo, sploh ni panike, če katero še kaj zanima, z veseljem odgovorim, ker sem hodila dvakrat na teden v Trst čvekica

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

23. okt 2008 18:45

Erica NE HODI z majnimi otroci k Mirelli, bo tako bolje za vse, verjemi mi na besedo! Če nisi sigurna za mere, vzami doma šiviljski meter in otroke enostavno zmeri, pa boš vedela, kako velike stvari nakupit. Ma po mojih izkušnjah... jaz sem mojima kupila vedno za 2 številki večja oblačila in jima je bilo vse v prav. Če je bila Čvekica ena od tistih, ki tam nakupujejo velike količine oblačil in jih nato prodajajo naprej bo pa itak več znala povedat... Mijan Sporočilo je spremenil(a) Mijan dne 23. okt 2008 18:46:20

čvekica  

član od: 23.10.2008

sporočila: 62

23. okt 2008 19:01

sedaj hodim v Trst za lastne potrebe, obdarovanja in podobno, svoj čas sem pa hodila v nabavo za butik čvekica

neznan uporabnik

23. okt 2008 20:03

Mi smo za otroke veliko kupovali v Oviesse v Gorici - solidna kvaliteta, sorazmerno nizke cene, včasih akcije plačaš dva dobiš tri.... Hčerka še sedaj kupi marsikaj tam. Je pa tako, da ko dobijo pošiljko se da dobiti marsikaj, potem pa se zadeve prodajo in je izbira manjša. Tudi Bernardi v Gorici ima solidno blago po ugodni ceni. Mirelle v Trstu ne poznam. Mislim pa, da je tudi pri nas veliko nizkocenovnih trgovin - Mana, New Yorker, C&A, kjer se da za sorazmerno nizko ceno dobiti marsikaj. Tudi z raznimi oblačili kupljenimi v Hoferju smo izredno zadovoljni, saj so res zelo dobre kvalitete. Tako da je treba pogledati malo tu, pa malo tam in tako se da tudi dokaj poceni priti do dobrih kosov obleke. tedi

tanyči  

član od: 21.8.2006

sporočila: 77

26. okt 2008 11:32

Najprej lep pozdravček, včeraj sem bila v Trstu s prijateljicami in je bil en tak luštn izlet. Pa še dost smo si nabavle. No, pač hočem povedat, da za moje pojme se splača. Res pa je, da je čisto dovolj, če greš tja 1x na leto... Tko mal za predstavo, za tiste, ki še razmišljate: trenirka - hlače (če katera pozna tist napis London), so v naši "te poceni štarcuni" 10 eur, tam so po 5 eur. spodnje hlače, bombažne 1-2 eur... Pegice, holahopke od 2,5-4 eur. Puloverji, tunike od 5-9 eur v skladišču (pri nekaterih zraven tudi ogrlica :)) - pri kitajcih pa zelo različno - tudi od ene trgovince do druge, pa odvisno od modela .... ampak približno od 10-17 eurov moški sveterji, takšni malo toplejši (s kapuco in zadrgo) tudi po 20 eur... kavbojke pa tam od 10-20 eur elegantne črne hlače 7 eur športni copati 6-15 eur (skaj ali blago seveda) broške in kič imajo pa zelo podobno ceno, kot pri nas za otroška oblačila pa ne vem konkretno povedati kakšne so kaj cene, ker še nimam otrok in nisem bila pozorna.... V glavnem, se najde kvaliteta, ki je poceni. Pa še to: veliko slovencev srečuješ.... tako da mislim, da je Trst še/spet aktualen. tanyči

amadeja30  

član od: 18.6.2009

sporočila: 2

2. dec 2010 19:55

Erica je napisal/a:
Prisim za pomoč vsem, ki nakupujete v Trstu za svoje malčke!
V naših krajih je nek možakar imel nekako "potujočo trgovino" z oblačili in nabavljal je nekje v nekem skladišču v Trstu!
Cene so bile zelo ugodne za nas, vendar mu je prodaja zelo dobro stekla in je temu primerno tudi povečal cene. Smatram da lahko do tega skladišča pride vsak, zato prosim za prijazen nasvet kako do tja pridem!
Imam majhne otroke, v ožjem družinskem krogu veliko otrok, približuje se Miklavž....
oblačila za otroke so pa tako hitro premajhna, da bi res rada čim ceneje prišla skozi, saj je vsake 3 mesce treba menjavat garderobo!

Hvala vsem za pomoč

Erica
Pozdravljeni! Je možno kdo ,ki bi mi lahko svetoval glede nabave oblačil.Rada bi odprla eno majhno trgovinico z otroškimi oblačili in me zanima kako in kje nabavit vsa oblačila! hvala-amadeja amadeja30

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti