V trst po otroška oblačila

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

22. okt 2008 15:05

In vsak ima seveda lahko svoje mnenje in ga tudi lahko tudi pove, trlica. Kajne?

rimljanka - zasebno mnenje

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

22. okt 2008 15:46

Hm,hm,...da se ne boste opekli... sicer ne poznam omenjene trgovine, sem pa ravno par dni nazaj videla na RAI , kako je( v Napoli-ju se mi zdi-), italijanska financna policija zaplenila velik "magazin" kjer so Kitajci ponarejali znane blagovne znamke. Vrednost je bila ogromna , ne vem koliko milijonov evrov,kazen pa placa seveda tudi tisti, ki ponarejen izdelek kupi! Pa da sploh ne govorim o tem, da tu vsak vsak dan beremo in slisimo o "cinesih" in o skodljivih snoveh ,ki jih inspektorji najdejo v njihovih igracah, tkaninah, nedolgo nazaj celo v mleku! Opazam tudi, da Italijani zadnje case bolj malo kupujejo pri njih, pa cetudi je pol ceneje. Vsekakor vredno razmisleka! Lp lucka Sporočilo je spremenil(a) lucka52 dne 22. okt 2008 15:59:52

gerna  

član od: 26.11.2007

sporočila: 228

22. okt 2008 16:15

Mirella ni kitajski magazin in pri njih lahko dobiš dokaj solidne stvari po res ugodnih cenah. Kitajci pa niso več tako poceni, kakor so bili pred nekaj leti, ko so šele odpirali trgovinice. Z Mirello je pa tako, če prideš tisti dan, ko imajo dobavo je izbira res velika, vmes pa lahko naletiš na dokaj izpraznjeno trgovino, čeprav prazno ni nikoli! LP. gerna

Erica  

član od: 22.10.2008

sporočila: 10

22. okt 2008 17:02

Hvala Trlica in Gerna, zelo sta mi pomagali. Glede na to, da imam očitno namen priti do te "trgovine na debelo" in sem zato tudi odprla to vprašanje, so povsem ne na mestu razne pripombe zakaj ne v Trst in .... in kako je nekvalitetno... Tisti, ki imate denar za znamko, si jo kupite, drugim pa dajte možnost, da se najbolje znajdejo, s skupnimi močmi seveda! Hvala šeenkrat tistim, ki imajo dober namen!!! Erica

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

22. okt 2008 17:10

Pa poročaj Erica,kaj in kako sicer sem nabavila kavbojke v Kiku ,ki so super,vendar vsaka informacija prav pride anaeva

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

22. okt 2008 17:21

Erica se strinjam s tabo vprašala si kako se pride do te trgovine in ne za mnenje, a je tam pametno in moderno kkupovati. Očitno se bomo morale navadit, da se nekateri pač morajo oglasit na skoraj vsako temo. Če nimajo odgovora, ki spada zraven pač malo solijo pamet. Upam vsaj , da to ni zlonamerno. Pa dober nakup. patka Sporočilo je spremenil(a) patka dne 22. okt 2008 17:22:36

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

22. okt 2008 17:37

No,no erica,ce ti nekdo pove,da je treba pri nakupih dobro premisliti kaj in kje kupis, pa vzeti v zakup, da najbrz ne bos mogla stvari zamenjati ce ne bo OK, pomeni prav to, da ima dober namen.Pa pot naprej in nazaj tudi ni macji kaselj in tudi stane,pa cas je tudi denar, pravi Vendy!Itd,itd. Zal mi je, ce si drugace razumela, jaz sem z mojim postom zelela le opozoriti da previdnost ni odvec in si ne bi nikoli jemala pravice, da komentiram kaj in kje kdo kupuje.Poznam pa precej primerov,ko so ljudje porabili mnogo vec, kot so prisparali. Zato sem to napisala in ne zato,ker "imam denar za blagovne znamke?!" Pa srecno ! Lp lucka

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

22. okt 2008 18:03

Tudi moj namen ni bil slab, saj me je res začudilo, da je Trst še vedno (ali znova? ) aktualen. Vem , da je ponudba pri nas izjemna in da imamo trgovin, centrov in če hočete trgovskega blaga ne za eno ampak za najmajn pet Slovenij ! V to sem prepričan in zato me čudi, da je to za nekatere premalo in na vsak način hočejo kupovati zunaj. Pa tudi prav, če s tem res kaj profitirajo ali vsaj mislijo da. Nikakor nimam nič proti, da vsak sam odloča kaj in kako. Ne vem pa, zakaj ste nekatere takoj užaljene, če se v vsem ne strinjamo z vami.Smisel forumov je širša debata in veliko mnenj pa če vam je prav ali ne. LP hedonist

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

22. okt 2008 18:26

Poznam več ljudi, ki robo nabavljajo tam in jo tukaj prodajajo v svojih butikih. To ni nič slabega in je za tiste, ki nimajo časa za izlet zelo uredu. Ampak cene so tako različne da si misliti ne morete. Tudi jaz nisem verjela, dokler se nisem sama prepričala. Npr. za eno majčko, ki pri nas stane recimo 20-25€, bi tam odšteli 5-10€. Ali pa kavbojke tukaj30€, tam za ene in iste 10€. Po en kos oblačila se res ne splača tja hodit, enkrat ali dvakrat na leto pa. In če to združimo še s prijetnim izletom po obali.......

lp Saša

Erica  

član od: 22.10.2008

sporočila: 10

22. okt 2008 18:30

Saj je uredu, samo vedno je nekje ena slaba stran in jaz to vem, ljudje pač poskušamo najrazličnejše stvari in strmimo k najbolšemu, mi se pa ne znamo več nikjer podpirat, ampak same graje in nasprotovanja. Kupovala sem že v različnih trgovinah in tudi zelo poceni, samo je kvaliteta nekje res na psu, 2* opereš in je vse rastrgano po šivih. Iz te trgovine sem pa dejansko kupovala preko posrednika, dajala cunje v posojo, jih dobivala nazaj in so še vedno uredu, zato si res želim priti tja in s pomočjo fejst punc tudi bom. Ko se vrnem iz Trsta vam poročam, pa lep pozdrav Erica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti