Zanimiva vprašanja otrok

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

23. okt 2008 16:30

Meni je bil najboljši prijateljev tamauček,ko je iz kokosovih kock pobiral mandlje in pri 3 letih izjavil,da on pa pešk že ne bo jedel :D Roncolino

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

23. okt 2008 16:32

Enkrat smo se peljali na izlet, midva, petletna hčerka,šestletna nečakinja in osemletni nečak. Med potjo smo se igrali igro, ko moraš uganit recimo državo ali žival na določeno črko. Nekaj časa se že igramo in otroci odgovarjajo in razmišljajo, potem pa jih vprašam še žival na črko R. Malo tišine, možgančki delajo, nakar nečakinja butne ven "Rmen pes". Mož je moral avto ustavit, tako smo se smejali. Rmeli

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

23. okt 2008 18:33

Sestrična je bila majhna, ko je šla ena druga sestrična k birmi in je zbirala botro. Potem so to prvo sestrično vsi hecali, kdo vse ji bo šel za botra /botro. "Jaz ti bom boter, jaz ti bom ..." Pa je še stara mama rekla: "Bom ti jaz botra." Sestrična pa hitro: "O ne, ti pa ne, ti boš takrat že umrla!" Sestrična ima zdaj dve hčerki, ena že bila ena pa še bo pri birmi, stara mama pa na srečo še vedno med nami. Isto sestrično so takrat še spraševali, kaj ji naj ob botrstvu kupijo za darilo. Pa pravi stric: "Jaz ti bbom pa strojček za po nosu vrtat kupil". Ona pa hitro pokaže oba kazalca in pravi: "O o o, saj imam že dva!" Atina

lesnik  

član od: 9.10.2006

sporočila: 294

23. okt 2008 20:13

daga je napisal/a:
Hvala lesnik, zdaj mi je pa že bolj jasno, čeprav imam še vedno svoje mnenje o tem. daga
Verjamem, ko sem jaz prvič to brala, sem imela v sebi cel spekter čustev in vprašanj in niso bila vsa pozitivna..... ampak če se odpreš, gre kar na enkrat vse na svoje mesto in stvari postanejo logične. lesnik, http://lesnik.moj-album.com/

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

23. okt 2008 21:47

Nas pa se zaradi še ne dveletnega sina poštar izogiba Sin ob vsakem zvonjenju glasno kliče ata, ker misli, da je pred vrati moj oče, se pravi njegov ded, ki ga kličemo ata. Nedolgo nazaj pa pozvoni poštar s pošiljko in sin mu odpre malo pred mano, ter glasno kliče po ulici: "Ata, ata, ". Mimo sta šli ravno dve sosedi ... ampak po vasi se zaenkrat še nič ne govori veverica

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

23. okt 2008 23:35

Veverica, hahaha, si me pa spomnila na eno anekdoto o isti sestrični, kot sem prej govorila (prava zakladnica anekdot, vam rečem!): Njeni hčerki sta bili še majhni, tam okoli štiri, pet let stari, ko se je njun oči hecal, da sta itak poštarjevi (res v hecu, ker nečesa nista počeli kot on ali kaj). In čez nekaj tednov punčki nekje vpraša ena gospa: "Čigavi sta pa vidve?" In ena kot iz topa: "Od poštarja!" Atina

brucella  

član od: 29.1.2008

sporočila: 67

28. okt 2008 13:52

Se vozimo v avtu in moja sestrična gleda ven krave na pašnikih in reče: "lejte koliko krav in malih kravjekov". Mislila je namreč teleta. brucella

čvekica  

član od: 23.10.2008

sporočila: 62

28. okt 2008 14:16

Moj 10-letni sin in puberteta! Na čelu se mu pojavita dva mozoljčka in me sprašuje zakaj?? Skozi nasmeh mu povem, da je to verjetno zgodnja puberteta, naslednji dan pride iz šole in me vpraša: MAMI, ZAKAJ PA V RAZREDU NIMA ŠE NOBEDEN PUBERTETE, JAZ IMAM PA KAR DVE (dva mozolja) čvekica

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

28. okt 2008 14:22

Atina je napisal/a:
Veverica, hahaha, si me pa spomnila na eno anekdoto o isti sestrični, kot sem prej govorila (prava zakladnica anekdot, vam rečem!): Njeni hčerki sta bili še majhni, tam okoli štiri, pet let stari, ko se je njun oči hecal, da sta itak poštarjevi (res v hecu, ker nečesa nista počeli kot on ali kaj). In čez nekaj tednov punčki nekje vpraša ena gospa: "Čigavi sta pa vidve?" In ena kot iz topa: "Od poštarja!" Atina
Midve s sošolko tudi vsakemu rečeva,da sva od poštarja...moj ati je bil poštar kot študent,njen pa je bil dolgo časa v službi na pošti.Kaj...v vsakem hecu je nekaj resnice ;) Roncolino

KetyP  

član od: 30.8.2006

sporočila: 123

28. okt 2008 14:41

Ravno včeraj me je sosedov triletnik spraševal, kje je njegova mami. Pa sem mu predlagala, naj pogleda v žep, da mogoče se pa tam skriva. No, fant res pogleda po svojih hlačah in me z velikimi očmi pogleda nazaj, nakar ga vprašam, če je njegova mami v žepu, on pa nazaj: "Ne, ker ga nimam." :) Mu je pa njegova babica obljubila vožnjo z vlakom, ampak samo če bo priden. In ker je imel ene nezgode včeraj, mu je zagrozila, da pa ne bosta šla na vlak, da kdo ga bo pa peljal, če ne ona. Ja logično: "Bo vlak sam peljal" :) Lp KetyP

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti