Zanimiva vprašanja otrok

lesnik  

član od: 9.10.2006

sporočila: 294

21. okt 2008 21:13

Moj sine je pri petih letih v vrtcu rekel vzgojiteljici, ki je našla štiriperesno deteljico in se hvalila, da bo odslej imela srečo...: Ljudje imamo pa res srečo, da nam sreča na travi raste... Vzgojiteljica je padla dol, ko je malo razmislila o globini misli. lesnik, http://lesnik.moj-album.com/

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

21. okt 2008 21:16

Lesnik, tale je pa res luštna. Atina

dzeljan  

član od: 4.1.2004

sporočila: 79

21. okt 2008 22:01

pred časom smo imeli družinsko praznovanje, na katerem sta bila edina otroka moj 4 in pol letni nečak in moja 8 mesečna hčerka. punčka je veselo čebljala in ponavljala svoj "dadadada". pa smo rekli nečaku, naj gre malo do nje, se z njo pogovori, saj ji je bližji po letih in se bo z njo verjetno bolje razumel. njegov odgovor je bil: "jaz nje ne razumem ker sem moški" hehe, zgodaj se začne ta prepad med spoloma

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

21. okt 2008 22:12

Se enega sem se spomnila, ko sem zadnič šla v trgovino in na stopnicah srečam enega delavca, najverjetneje pleskar ki je šel po malico, seveda ves od barv. Pride mimo mala družinici in punčka pripomni, tako da smo vsi slišali, Mami, zakaj se pa temu stricu ni bilo treba preobleč, ko je šel v trgovino :D (verjetno ji mama doma rekla da naj se preobleče, ker grejo v trgovino ) nitta

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

21. okt 2008 22:15

Moj triletnik se ne da prepričati, da je tisto oranžno sadje mandarina in ne margarina :) Atina

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

21. okt 2008 22:28

Pred nekaj leti nazaj smo intenzivno gledali fasade, je naša sedemletnica pripomnila: Kdaj pa bomo mi naredili safado? Balenka

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

21. okt 2008 22:41

Smo šle punce poleti za en dan v Čatež. Pa smo se tam valjale na ležalnikih in se odločile, da gremo na tobogan. Pred nami je bil v vrsti en ata ves črn, usran po nogi. Za njim pa en mulček z mamico. Pa reče :" Mami, a se je ta stric prišel umit v bazen, da mu klor to packarijo iz noge pobere?"

neznan uporabnik

22. okt 2008 5:49

Zakaj se reče vsem, ki so pijani, da so vinjeni? A niso tisti, ki so pili pivo pivljeni? Zakaj se reče policaju policaj in ne palicaj? Saj ne nosi police ampak palico (pendrek), zato bi moral biti palicaj. tedi

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

22. okt 2008 7:28

Ta mali, je priletel v kopalnico, ko je moj mož opravljal malo potrebo in vprašal" Tata, kaj ti lulaš iz prsta?" Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti