Zanimiva vprašanja otrok

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

30. okt 2008 15:52

Sem malo prej prišla v dnevno sobo in jezno rekla: "Kaj je to po tleh!" Z namenom seveda, da otroka pospravita. Sinko me pogleda in reče: "Iglace!" Sem morala ven, da sem se lahko po mili volji nasmejala :) Atina

štorklja  

član od: 23.10.2007

sporočila: 190

1. nov 2008 10:57

Moj sin pa je vzgojiteljici v vrtcu pripovedoval, da je po teleskopu ledvica ( no, po horoskopu je devica ) Takrat je imel štiri leta...

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

1. nov 2008 21:12

Ko so se učili apostrofe, je moj otrok imel v zvezki napisano katastrof. Na mojo pripombo, ka nima praf, je reko, ka je učitlca tak na tablo napisala. tumpika

spelci  

član od: 1.4.2008

sporočila: 276

2. nov 2008 8:06

Sem se eno spomnila... Na obisku pri nas je bila mala soseda in je šla na stranišče. Potem me pa kliče in pravi, da vode pa ne zna potegnit, ker mamo samo zvonec v stranišču. Kotliček imamo pod stropom in seveda vrvico za potegnit... Ko sem ji pokazala in povedala pa mi je razložila, da majo oni pa za pritisnit. špelči

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

2. nov 2008 11:24

Moj mož me bo fental, ker bom to napisala...ampak reskiram... Smo v kopalnici. Sin je star slabe 2 leti, vendar že dolgo govori v stavkih in ima res zelo velik besedni zaklad in včasih zna kar presenetit. Mož se usede na školjko, sin ga gleda in vpraša: kaj maš to tata? klobaso? TanjaG.

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

2. nov 2008 14:08

S 5-letno prijateljico se pogovarjam o moji sestrici, nakar mala vpraša kako ji je ime. Odgovorim: Marjetka. Mala nagrbanči čelo in nato zelo resno vpraša: je to zato, ker ima marjetico na glavi? (in zraven vneto krili z rokami nad svojo glavo, ponazarjajoč marjetico:) aby

kreich  

član od: 8.8.2002

sporočila: 65

2. nov 2008 15:15

Moj sin pa me je pri štirih letih vprašal, če je bila njegova prababica pračlovek..... kreich

BiBaBuBa  

član od: 11.5.2008

sporočila: 62

6. nov 2008 17:49

Moj 5 letni nečak se zelo resno pogovarja z dedijem (mojim očetom) o tem, kakšna bo nova cerkev, ki jo mislimo na novo zgraditi. Dedi mu vse lepo razloži, on posluša, čez čas pa reče: "U, to bo pa zdej zelo velika cerkev. A bojo maše pol tud dolge?" BiBaBuBa

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

6. nov 2008 18:19

Ko je hči pri treh ali štirih letih začela kazati sredinec v stilu f.ck you, smo, kot smo prebrali v knjigah, seveda reagirali z vprašanjem, kaj to sploh pomenui. Ker menda otroka s tem zmedeš, ne zna pojasnit in potem neha s takimi štosi...

No, in otrok potem nekega dne spet reče "Mami, glej, fu.k you", in jaz jo takoj vprašam, kaj to sploh pomeni, prepričana, kako jo bom zmedla in bo utihnila. Mala pa zgrožena reče: "Pa kaj ne veš, to je isto kot je.i se...". Je potem sin pojasnjeval, kdo jo je kaj naučil...

 

Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti