Zanimiva vprašanja otrok

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

21. okt 2008 17:16

Moram pripisati biser ki ga je izjavil moj fant ko je bil majhen. Oče je pred hišo nekaj delal in se s kladivom udaril po prstu. Ker je videl, da ga otrok gleda (star par let), se je komaj zadržal da ni kar se da na glas zaklel. Otrok nekajč časa tiho, potem pa reče očetu, Ati a ne bo nic pizdo matelno? Kot vsak starš so ga učili da se preklinjat ne sme, ko pa je koga le slišal, so to opravičili, češ da včasih ko je res hudo je pač treba malo. Tako gredo eno soboto k babici in na dvorišču pred blokom, malemu otroku zletijo vse igrače iz rok in on lepo sočno in na glas pripomni; u` pič... materno... Mama ga brž pokrije z roko preko ust, on pa užaljeno pripomni, da je biilo tokrat pa res nujno :) hehe, potem pa bodi resen in hud ko je treba. nitta

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

21. okt 2008 18:56

Jaz pa se spomin sta bila moja dva stara okrog štiri leta smo se mi trije peljali v avtu ,ko me vprašata,zakaj pa imava midva veliko mamo pa malega atija? Res sem jaz malo višja od moža.Sploh nisem pomislila, kaj vse otroci opazijo. Pa tašča ima gube in je sin tudi tam pri štirih letih vprašal,zakaj ima babica tak zmučkan obraz. dari

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

21. okt 2008 19:12

Ko je ati delal šoferski izpit, si je pred vožnjo čistil očala, mali pa ga je vprašo: Kaj tisti avto nima šipe gor? Ko je mali slučajno videl mamine hlačke, je vprašo: Mami, kaj si se v luliko vrezala? Lep razgled z hriba, nekaj oblačkov, ena naša mala žlahtnica pa pravi: Tam doli je vreme? tumpika

korosica  

član od: 21.9.2007

sporočila: 170

21. okt 2008 19:45

V Ljubljani smo šli na Francosko ambasado in sin je rekel, joj kako hitro smo pa danes prišli v Francijo............ Pa tisti nešteti zakaj, sedaj pa smo pri samo še 5 minut........... korosica

Tarja83  

član od: 17.11.2006

sporočila: 273

21. okt 2008 19:58

Meni je zadnjic en fant star 4 leta v vrtcu ob gledanju knjige Lukec dobi sestrico razlagal ob pogledu na golo druzino takole: Ati ima lulcka in ritko, fantek ima lulcka in ritko, mami ima ritko in puncka ima ritko. Pa pravim jaz: Ja kaj pa se imata mami in puncka,da lahko lulata? Pa pravi on: Nic, onidve lulata pri ritki. Tarja83

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

21. okt 2008 20:14

"Zakaj se reče šal? A ker se šali ?" 

 "Mami nima lule, kam je ona lulo dala ?"

Pri dojenju mlajšega sina: " Mami kaj imaš tukaj notri?" " Mleko!" " Joj, a si potem ti krava?"

 .... mami nima dinarčkov." Kr v banko pejt, tam ga majo veliko!"

 

Še kaj bi se našlo, tole je bolj na hitro ....

kobra 1

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

21. okt 2008 20:19

Nekoč sem jedla kaki, pa je Nejc vprašal, kaj jem. Ko sem mu povedala, se je samo prijel za nos, joj, kako tukaj nekaj smrdi.

Loni Makaroni

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

21. okt 2008 20:21

Včeraj me je tri in pol letni vnuk vprašal: "Babi, boš tudi ti imela dojenčka"? in me pobožal po trebuhu. Jaz pa njemu: "Ne, ne bom, jaz sem samo debela" (moja snaha je 5 mesecev noseča). ursula-ce

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

21. okt 2008 20:24

Kuham kosilo, v kuhinjo pride moja 4-letna hčerka. V rokah drži revijo, mi jo kaže in vpraša: Mami zakaj toti stric toto  teto pod pazduho liže? A je to dobro???

Sva dan prej z možem pozabila pospraviti dotično revijo ...

Nena-morje

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

21. okt 2008 20:54

Pri nas pa je še pred časom bilo takole: 1.volk je mož,lisica je žena,če so mladički samičke so lisice,samčki pa volki 2.pes je mož,muca je žena,če so mladički samičke so muce,samčki pa psi Pred dobrim tednom pa naju je hčerka (8let) vprašala kolikokrat sva že sexala,ko sva ji rekla naj šteje po deset,midva pa ji bova že nekje rekla stop,se je ustavila že pri 30 in rekla-to pa že ne bom rekla!! 10 je čisto dovolj! ATNES

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti