Torta za diabetike

jezek  

član od: 15.8.2007

sporočila: 129

tema odprta - 19. okt 2008 19:34 | ogledi: 17.192 | odgovori: 10

Na pomoč

do torka moram speči torto za diabetika, pa nisem še nikoli pekla biskvitov z natrenom namesto sladkorjem. Ima katera izkušnje, mogoče preizkušen recept?

Hvala

jezek

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

19. okt 2008 20:09

Speci čokoladno torto po Montignacu, vsebuje samo temno čokolado in jajca. daga

ElaS  

član od: 3.10.2007

sporočila: 56

19. okt 2008 20:51

Jezek, v diabetološki ambulanti po novem pravijo naj se izogibamo umetnim sladilom. Ima več škodljivih snovi, kot tista žlica sladkorja. Meni je sestra v diabetološki rekla, da je zelo primerna prehrana za diabetika tista, z nizkim glikemičnim indeksom , kar je v bistvu tudi Montignac. Torej kar speci torto po Montignacu. Link ti bodo pripopali pluski :) lp ElaS

Miškolina  

član od: 15.11.2004

sporočila: 244

19. okt 2008 21:25

Tu je ta recept: http://www.kulinarika.net/recept/zelenjavne_jedi/Cokola Ampak 10 jajc? Tudi teh bi moralo biti čimmanj.. pravtako tudi maščob, zato naj bi se uporabila lahka margarina namesto masla, bolj pusta skuta itd. Namesto bele moke je treba uporabiti polnozrnato moko. Pravtako so omejeni oreščki in suho sadje. Kot sveže sadje se bolj priporoča uživanje jagodičevja ipd., manj sladkega sadja. Alkohol je prepovedan. Odvisno je tudi ali ima oseba sladkorno tipa 1 ali 2. Pri prvem tipu so omejitve še strožje. Je pa v zadnjem času v ospredju mnenje, da je za diabetika dovoljeno vse v zmernih količinah. Po novem je popularno štetje OH pri prehrani, saj se na tak način najbolje vzdržuje ravnovesje ravni insulina. Če se boš lotila torte kupi v lekarni ali bolje založeni trgovini sladkor za diabetike, ki ga je potrebno dati manj kot pa je navedena količina sladkorja v receptu!! Za biskvit uporabi polnozrnato moko, čimmanj maščob itd. Za kremo pa uporabi lahko skuto, malo sladila za diabetike, mogoče kakšno bolj kislo sadje in to je to. Če nisi prepričana, da se dovolj spoznaš na to, se raje ne loti tega. Lahko narediš več škode kot koristi. Miškolina

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

19. okt 2008 21:53

V tej torti sploh ni sladkorja, samo jajca in temna čokolada, jaz je tudi ne okrasim, tako, da odpade še smetana. Je pa sočna in lahka. Hvala za opombo, res ne spada pod zelenjavne jedi. Sporočilo je spremenil(a) daga dne 19. okt 2008 21:55:15

Miškolina  

član od: 15.11.2004

sporočila: 244

20. okt 2008 0:29

Diabetiki naj bi omejili tudi število zaužitih jajc in sicer 3-4 na teden http://www.diabetes-zveza.si/04_prehrana_index.ph oziroma 2 jajci na teden http://www.diabetes.si/?CID=8 . Koliko zares, kdo bi vedel.. Seveda se to število porazdeli na celo torto ampak je vseeno malo preveč za moje pojme. Od kdaj ni v temni čokoladi sladkorja? Poglejte kaj piše pod sestavinami. Samo tista s 100% deležem kakava je brez sladkorja, ki pa je za večino ljudi neužitna.. tista, 70%, ki je navedena v receptu pa sladkor zagotovo vsebuje. Lahko pa jezek uporabi diabetično čokolado ali pa 100% čokolado in doda zraven še sladilo za diabetike. Miškolina

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

20. okt 2008 15:53

Torto razdelimo na najmanj osem koščkov,tako, da se razdelijo tudi jajca in če jih lahko pojemo 3-4 tedensko, tudi v torti niso škodljiva, saj je ne delamo vsak dan. Sicer pa vsak naredi po svoje, hotela sem samo povedati, da je ta hitro narejena in zelo dobra. Pa lep pozdrav! daga

lucija123  

član od: 23.10.2007

sporočila: 3

1. okt 2009 20:33

ali mi lahko kdo pomaga,kje dobiti učinkovite recepte za diabetike. lpozdrav.na lucija123. lucija123

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

1. okt 2009 23:09

V ustreznih knjigah, recimo na tem naslovu bi se že kaj našlo:

http://www.diabetes.si/

In od danes do nedelje je na Gospodarskem razstavišču sejem Narava - zdravje.....revija se zanelsjivo predstavlja tudi tam, pa še marsikaj zanimivega se bo našlo.

Kaj sicer misliš z učinkovitimi recepti za diabetike pa mi ni jasno.

rimljanka - zasebno mnenje

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. okt 2009 9:16

Namesto sladkorja daš fruktozo. Rumenjaki se takisto lepo penasto umešajo. In to je več-ali-manj vse. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti