Branje e-sporočil

zala36  

član od: 8.9.2008

sporočila: 65

21. okt 2008 17:47

imamo Internet Explorer zala36

neznan uporabnik

21. okt 2008 19:13

moralisti,ki pridigajo kaj se v službi sme ali ne sme,so navadno največji lenuhi. tisti ki pa puščajo zasebne stvari na službenem raćunalniku so pa bedaki.pa lep pozdrav.[ *****

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

21. okt 2008 20:59

bedaki je malo pregroba beseda. do te teme nisem imela pojma, da se lahko vsa sporočila kopirajo v nek drug predal. eni pač ne vemo kako vse lahko računalnik deluje in mislimo, da če imamo svoje geslo za vstop v program, da imamo vse!* MAJAA

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

21. okt 2008 21:33

ej Wran,kam pa ti spadaš,med popolneže ? jampina

neznan uporabnik

21. okt 2008 21:44

ne, seveda ne,med iznajdljive.nekako uspevam predvideti kaj bo za mene najboljše. *****

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

21. okt 2008 22:42

wran zakaj že lenuhi? ker počnemo reči za katere smo plačani, tiste osebne pa pustimo za prosti čas? hah... ycrna

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

23. okt 2008 10:32

Vlado je napisal/a:
vanjatajnsek je napisal/a:
..... A, to pomeni, da je nekdo odprl to prilogo, jo ocenil, kot neprimerno in blokiral odprtje naslovniku? .......vanjatajnsek
Ne, pošto nadzoruje program, ki izloči pošto v katerih so večpredastavnostne priloge s končnico tipa MP*, WM*, AVI itd, itd. Prav tako program blokira tudi sporočila s prilogami, ki so izvršilne (exe, bat končnice), se pravi programe. Seveda se da blokirati tudi pošto, ki vsebuje priloge z DOC končnico, tj. wordove dokumente, to se mi zdi malo verjetno. Možno je, da sta bili datoteki predolgi (slike v wordu), ali pa je bil dokument okužen z virusom. Lahko pa se tudi blokira določene pošiljatelje oziroma dovoli se samo komunikacija znotraj posamezne domene --@nlb.si ali pa --@gov.si ipd. lp Vlado
Res so bile v dokumentu slikice, a ko sem jima poslala dokument na privatni naslov, sta ga doma brez problema odprli - torej - zle sile na pohodu ali big brother is ..... lp, vanjatajnsek

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

9. dec 2008 7:59

Prosim za pomoč. In sicer glede gmaila.Ko stisnem tipko za gmail imam na Google računu že označeno uporabniško ime in geslo,tako da stisnem samo prijava in sem že v e -poštnem predalu.Kaj lahko storim,da bi to spremenila,saj mojo pošto lahko pogleda vsak ,ki gre na gmail,ker se podatki takoj pojavijo(sicer imam računalnik doma ,pa vseeno) kalcicl

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

9. dec 2008 9:35

verjetno si enkrat po pomoti dovolila brskalniku, da si je zapomnil geslo in ga vsakič ponudi; to moraš popraviti v nastavitvah brskalnika

Drejček

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

9. dec 2008 9:53

Drejcek hvala.Rešla zadevo. kalcicl

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti