Izlet po prekmurju

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

17. okt 2008 7:13

Matjaž hvala zgleda imava iste plane in bom z veseljem vse prebrala kar ti bodo napisali upam,da ne boš hud,če se malo uštulim aja pa mene bolj zanimajo mehurčki,takšni ali drugačni. anaeva

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

17. okt 2008 7:27

Anaeva hud? Kje pa. Tudi če se kje srečamo. Mehurčkov imajo pa baje dovol za vse. Tudi mi jih bomo kak ajmar unič

Matjaž

neznan uporabnik

17. okt 2008 7:32

Živjo Matjaž, za spanje vam priporočam domačijo Sabotin oz. njihovo Kočovo ižo. To je stara, stara prekmurska hiša, generalno prenovljena, prostora pa imajo mislim da za 6 ljudi. Več o njih poglej tu: http://kmetija-sabotin.si/ Zares vredno obiska (če se zmenite, vam gospa zjutraj prinese sveže pečen kruh iz kmečke peči, domač sok, posolanko, gibanico ali kaj podobnega ... jancka

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

17. okt 2008 15:01

Kmetija Sabotin res vredna ogleda,upam da mi bo uspelo da jo bolj podrobno spoznam. všeč mi je ker ima tako dobro zaledje da si lahko še marsikaj ogledaš,lepa je naša domovina. mark5

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti