Ledvičke

NANA  

član od: 28.9.2001

sporočila: 145

tema odprta - 15. okt 2008 8:33 | ogledi: 4.238 | odgovori: 1

Ker več glav več ve, prosim za kakšen recept za ledvičke, do sedaj sem jih delala le v omaki, danes pa mi jih se prijateljica prinesla, ker so imeli koline, pa bi jih želela narediti še na kakšen drugačen način.

Nana

Temo je spremenil(a) NANA dne 15. okt 2008 08:34:45

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

15. okt 2008 11:00

Drobovina ravno ni my cup of tea. Ledvičke tudi ne. Ampak zmorem opražiti jetrca. In jih kombinirati z oparjenimi gobami (karkoli pač je), ki jih opražim na maslu, dodam kostanjev pire (iz konzerve, imaš pa tu nekaj strani o tem, kako se to naredi v domači izvedbi), rdeče vino, malo kakava ali temne čokolade (pojača okuse vsega ostalega) in kakšno žlico medu. Pa če se mi zdi, da je omaka preredka, gostim z naribanim približkom parmezana. Zraven kakšne skutne žličnike. Lahko pa tudi fuže. Ljudje pojedo. Z eno smiselno interpretacijo lahko v tej zgodi jetrca zamenjaš z ledvičkami. Hope this helps. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti