Parkirnina

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

30. mar 2009 11:36

Drugače pa je še bližje parkirna hiša na kersnikovi, ali je dvorzakova (pravokotna na kersnikovo), to je pa najbližje, samo mislim, da ni ravno poceni. Od tam imaš do Leva približno 1oom. lp tamara

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

30. mar 2009 11:39

Lenča, parkiraj v parkirni hiši na Dvoržakovi ulici, ki je od Leva oddaljena 50 m maksimalno in še pot je osvetljena, tako, da boš lahko tudi garmet bag in neseser v miru nesla. Ker, kar se mene tiče, ga ni denarja, ki bi mi ga kdo plačal, da bi ob pol dveh zjutraj v plesnih čeveljcih pešakirala na parking v Tivoliju. Ker, če hočem srečati pol mestne patologiije v grmovju, potem za to ne bom žrtvovala plesnih čeveljcev in drage obleke (skratka, odsvetujem takle sprehod). V zadevno parkirno hišo se pripelješ na naslednje načine: - iz Dunajske naravnost v Slovensko in potem prva ulica desno v smeri Center in si pred garažno hišo - Iz Celovške v križišču Delavski dom-Lev-Ilirija na levo na Tivolsko in potem desno na Vošnjakovo in potem levo na Dvoržakovo - Iz Slovenske pri Ajdovščini na levo na Gosposvetsko iz Gosposvetske takoj desno na Kernsikovo, do konca ulice in potem desno po Dvoržakovi. Vendelina jr.

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

30. mar 2009 20:53

Za primerjavo: dan parkiranja v parkirni hiši na Brniku 12,5 eur, v parkirni hiši zraven železniške postaje v Trstu 13 eur. mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti