Parkirnina

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

16. okt 2008 6:50

če si bolnik na onkologiji te ponavadi res pripeljejo in potem ko končaš čakaš reševalno vozilo lahko zelo dolgo v dobro pacienta je da ga spremlja nekdo,ki mu je blizu in ravno tako da ga tja pripelje in odpelje zagotovo največkrat ni druge izbire kot reševalno vozilo,če pa imaš možnost,pa je za pacienta veliko bolje če je na onkologiji v družbi domačega mene ponavadi pripelje mož od zadaj onkološkega inštituta in tam je ponavadi vedno kakšen prostor anaeva

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

16. okt 2008 7:41

Samo glede udobnosti v reševalnem vozilu: Udobna definitvino niso, se je v os. avtu velikooooo bolj udobno voziti.

 

dorothy  

član od: 12.3.2006

sporočila: 44

16. okt 2008 11:04

No ja, to je zelo relativno. Slabo pokretni ljudje oz ljudje ki zaradi bolezni skoraj ne hodijo imajo že zelo oslabljene mišice in zato je za večino bolje, če se lahko pelje v ležečem položaju. Btw, meni se ne zdijo tako neudobna, res pa je, da je odvisno v katerem reševalnem vozilu se pelješ (novejše ali starejše). dorothy

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

16. okt 2008 12:13

anaeva je napisal/a:
lahko parkira tudi pred šparom na Viču,bo imela zastonj,le malo bo morala peš do avtobusne,ampak je blizu,manj kot dve minuti. anaeva
Ja, ampak da vam povem moje izkušnje, če bo šla gor na Dolgem mostu, bo lahko še na trolo prilezla, če bo šla pa tam pri šparu (nasproti Malgaja) ob 7: 30 zjutraj, pa se zna zgodit, da ne bo več prišla na trolo. Ker je nepopisna gneča zjutraj. Jaz grem sicer na tej postaji dol, pa se komaj prerinem do vrat! Jelenckova

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

16. okt 2008 12:16

lidka je napisal/a:
MamaF, plačaš 1 evro, dobiš dva žetona. Sprobano prejšnji teden z moje strani, sem morala nekaj urejat na tistem koncu. No, da povem štorijo na hitro: se postaviva tam na postaji in čakava. Pride bus, pa pelje mimo, moj začne pizdit kot pri norcih, voznik je to očitno videl, pa je ustavil. Ker sem bila sama bližje, stečem tistih par korakov, grem gor do do voznika, s pripravljeno vozovnico, da bi jo dala noter, pa on: kaj pa hočete? Sem rekla: ja na avtobus sem prišla... On: pol pa tamle, do one postaje. So mi kar usta padla dol, da te nekdo vzame na bus, pol pa kratkomalo pošlje nazaj dol. Halo? Da ne govorim, kako je moj predragi potem pizdil... Jaz sem si pa rekla, prekl.. čef.., si ne zaslužiš mesečne plače, pa evropske tudi ne... In itak je brezveze pošiljat pritožbe, ker oni niso nikdar krivi, povrnejo ti pa žeton, ki ga moraš pridet iskat na LPP. Uau!!! lidka
Ja, vem ja. Na eni strani gredo ljudje iz avtobusa, ker je to končna postaja. Potem trola obrne in pobere ljudi na drugi postaji, ki je nasproti te. Sam je bil pa šofer zelo ne fer, lahko bi ti rekel. Samo njih briga. Včasih me ima, da bi na LPP pisala, pa rekla, da naj svoje šoferje obvestijo, da prevažajo ljudi in ne vreče krompirja! Jelenckova

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

16. okt 2008 12:22

Sej res, ti bolj poznaš "situation" tam... : ) lidka [sonce]

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

29. mar 2009 10:21

Lepo prosim za nasvet ! Sredi tedna imamo v hotelu Lev zvečer prireditev. Nameravala sem parkirati v Tivoliju, pa na spletnih straneh piše, da je parkirišče odprto samo 20.00 ure, cena pa je 0,50 eura na uro. Ali to pomeni, da se kasneje tam avto ne more pustiti, ali to pomeni, da je pač kasneje parkiranje zastonj ? Kakšne so vaše izkušnje glede zasedenosti tega parkirišča ? Ali nam mogoče svetujete kakšno drugo parkirišče, ki ne bo preveč oddaljeno, saj moramo nesti s sabo kar nekaj prtljage, pa v večerni toaleti to ni simpl ? Že vnaprej hvala. LENČA http://www.moj-album.com/uredi/lencaa/144316

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

30. mar 2009 7:43

Lenča,mislim,da ti je bližje parkirišče pri Makimarketu,ali pa garažna hiša spodaj anaeva

miis  

član od: 24.3.2008

sporočila: 173

30. mar 2009 10:04

Parkirišče pri Tivoliju odpre rampe, ko je konec poslovnega časa. Za vikend, ko parkirišče uradno ne dela, so rampe odprte, tako da lahko brezplačno parkiraš. Včasih sem kar pogosto zvečer parkirala na tem parkirišču, zadnje čase pa mi je neprijetno, ker se tam ponoči potikajo čudaki. Kar pa se tiče oddaljenosti do Leva, je Tivoli zagotovo bližje kot MM (seveda če parkiraš na koncu parkirišča).

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti