Zajčja ušesa

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

tema odprta - 14. okt 2008 13:49 | ogledi: 3.037 | odgovori: 11

Za en hec rabim dotične uhlje, ki si jih pritrdiš na glavo, navadno so kar na obroču. Saj malo sem že gledala po netu, imajo jih po raznoraznih sex shopih, kjer pa prodajajo celotne komplete za "zajčice". Če bi tekla v tisti opravi, bi me verjetno že zaprli in adijo moj rezultat.Pust je pa tudi že zdavnaj mimo.

Bili pa naj bi dokaj fiksni, da jih ne bi zgubila.

Loni Makaroni

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

14. okt 2008 14:06

Ej, Loni, da dol padeš, se naglas smejem. (pa sva malo prej debatirali o tem).Torej te navijači absolutno ne bomo mogli zgrešit? lidka [sonce]

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. okt 2008 14:16

Boš ti mene videla, pa če dobim še repek za zraven. Hec mora bit, če bomo že zajčke lovili, naj jih vsaj primerno našemljeni. Glede na dejstvo, da meni cajt ni važen. Da se imamo vsaj na startu fajn.

Loni Makaroni

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. okt 2008 14:23

Loni, ključna beseda ti je luktovno gledališče. Greš tja, vprašaš za koga, ki oblikuje lutke in potem greš k oblikovalcu lutk in ni vrag, da ti jih ne bi naredil.... Aja, če se pa referiraš na tisto trgovino na Starem trgu, sem pa jaz totalno razočarana. Sem točno za pusta potrebovala točno to opravo, pa niso zmogli dobaviti tistega bodija, ki bi za moj, višini primeren trup, bil zadosti dolg. Mislim, sram naj jih bo.... Vendelina jr.

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

14. okt 2008 14:25

Loni ti kar teci v kompletni opravi. Sem bila pred leti na maratonu (samo kot gledalka) v Berlinu. Takači so bili v vseh mogočih opravah: Supermen, hudiček, nevesta in ženin,... in tako oblečeni so pretekli maraton. K

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

14. okt 2008 14:33

Zaprli te ne bodo, hec pa bo. Torej, sploh nimaš česa premišljevati.

Če pa ne gre drugače, pa si nabavi en tanek, preprost plastičen "rajf" (hja, na žalost ne vem slovenskega izraza - obroč za lase?????), kake pol metra umetnega krzna (se dobi za male denarje v trgovinah z blagom), pa si veselo sešiješ veselo opletajoče zajčkove uhlje.

LP

cervus

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

14. okt 2008 14:38

Ja, ja, repek pa obvezno, bo bolj sexy... lidka [sonce]

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. okt 2008 14:42

Vendelina jr. je napisal/a:
Loni, ključna beseda ti je luktovno gledališče. Greš tja, vprašaš za koga, ki oblikuje lutke in potem greš k oblikovalcu lutk in ni vrag, da ti jih ne bi naredil....Aja, če se pa referiraš na tisto trgovino na Starem trgu, sem pa jaz totalno razočarana. Sem točno za pusta potrebovala točno to opravo, pa niso zmogli dobaviti tistega bodija, ki bi za moj, višini primeren trup, bil zadosti dolg. Mislim, sram naj jih bo....Vendelina jr.

Ni slaba ideja, ta z gledališčem. Kar se pa štacune tiče, obstajajo kakšen malo bolj založene, če vtipkaš na net kostum zajčice, vrže sve i svašta ven. Pa malo bom šla k teti Beate v BTC pogledat.

 

Loni Makaroni

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. okt 2008 14:43

Aja, Karmina, v Berlinu so bili tudi letos tako fletno uniformirani. Če bom kdaj šla na ta dolgo varianto, bom šla v Berlin, ker je menda eno posebno vzdušje v zraku. No, pa še problemov z nabavo dotične opravetam vsekakor ne bo.

Loni Makaroni

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. okt 2008 14:53

Na teto Beate pa nisem pomislila...ups... Vendelina jr.

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

14. okt 2008 15:05

Tudi jaz sem rekla, če se slučajno kdaj (verjetno se ne bom) odločim za dolgo varianto grem na kakšen res velik maraton. Predvsem zaradi vzdušja na takih maraton in zaradi tega, da nebi prostovoljci na okrečevalnicah komaj čakali, da grem mimo, da bi lahko pospravili za mano. K

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti