Dobra misel za malega gala

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

14. okt 2008 6:44

Galu pošiljam lepe želje, staršem pa želim, da bi bili močni in da ne bi nikoli izgubili upanja. Tudi jaz se bom v molitvi spomnila nanj. leny

Pekarica  

član od: 10.10.2005

sporočila: 255

14. okt 2008 8:15

Gal zdrži, mi smo s tabo. Če bi lahko, bi pomagala, bom pa molila in usmerjala energijo vate in v tvoje starše, pravzaprav vsi v družini bomo v mislih pri tebi. Saj bo, verjemite. Pekarica

naj  

član od: 21.12.2007

sporočila: 69

14. okt 2008 8:22

Gal tudi jaz močno stiskam pesti da bo s tvojim zdravjem vse vredu. Bodi močen! naj

pandapanda  

član od: 24.11.2007

sporočila: 102

14. okt 2008 8:28

Gal in vsi njegovi, držite se verjamem v čudeže. Usmerjam pozitivno energijo k njemu in molim zanj in njegove. pandapanda

m.schafe  

član od: 3.5.2006

sporočila: 254

14. okt 2008 9:03

Gal prepričana sem , da boš uspel. Še en zmagovalec med nami. m. schafe m.schafe

Gurenc  

član od: 31.1.2008

sporočila: 68

14. okt 2008 9:55

Sama sem enako prosila ob tragediji v naši družini. In je uspelo!!! Pozitivne misli so nekaj, v kar sama verjamem. Gal, mi smo s teboj!!!!!!!!! Gurenc

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

14. okt 2008 11:50

Ne verjamem v nekaj oz. nekoga nad nami... Preveč hudega se dogaja na svetu, da bi verjela, da nekdo bdi nad nami in nam pomaga. Sami si moramo pomagati, povsem sami. Verjamem pa, da dobra misel in dobro delo pomaga. Ne bom molila za tega malega sončka, bom pa z mislimi pri njemu in verjamem, da nam bo skupaj uspelo...verjamem v čudeže. Staršem želim veliko veliko moči in resnično upam, da bo Gal zrasel v zdravega in srečnega fanta.. angie

gerna  

član od: 26.11.2007

sporočila: 228

14. okt 2008 12:08

Tudi jaz želim malemu Galu vse dobro, staršem pa pogum in trdno moč v premagovanju teh težkih trenutkov. gerna

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

14. okt 2008 21:52

Punce pravkar sem dobila lep in pozotiven mail:

pozdravljeni. pred tednom dni sem vam poslala mail, v katerem sem vam opisala  situacijo mojega nečaka Gala in naše družine. takrat sem vas prosila za pomoč v obliki pozitivnih misli, želja, energije, molitve....odzivi so bili res neverjetni. in danes vam lahko sporočim, da je naš mali Gal izven življenjske nevarnosti. torej z vašo pomočjo, s pomočjo vseh tistih, ki ste jim naprej poslali mail s prošnjo za Gala, z Božjo pomočjo, Marijino pomočjo, predvsem pa z Galovo trmo in njegovo voljo do življenja, je Gal dobil drugo rundo. namreč prvo je dobil že tisto noč, ko so mu rešili življenje. torej, kot sem že dejala, verjamem v čudeže in tukaj se je res zgodil čudež, ki verjamem, da se bo dovršil v celoti. rada bi vam povedala, še za zelo pomembnega človeka v tej Galovi zgodbi, njegovega kirurga, ki mu je tisto noč rešil življenje. Galova mamica Brigita, oče Sebastjan in vsa naša družina, verjamemo, da je ta gospod, dr. Ivanec (najverjetneje nisem prav črkovala, se pa tako izgovori ), Galov zemeljski ANGEL in, da bi se brez njega ta zgodba najbrž drugače odvijala. te dni, dejansko živi z Galom in njegovimi starši. nekajkrat dnevno ga pride pogledat, cel vikend je dežural, ko je že v civilu in na poti domov, zavije še v Galovo stavbo, ga poboža, staršema pokaže palec v vspodbudo, ob vidnem napredku malega Gala, pa se mu vse smeji. v tej nesreči, je Galči res naletel ne samo na strokovnjaka, ampak predvsem na človeka in očeta. in  vsi ostali pediatri na oddelku, vse sestre, še posebaj sestra Simona, živijo z Galčijem in starši, za kar smo iskreno hvaležni. ta teden je kirurg zastavil nov cilj, Gala odklopit iz vseh cevk in kablov, ter ga počasi za kakšno minutko postavit na noge. ko bo ta cilj dosežen, bo zastavil novega, tako, da vam za dalje ne znam nič povedat. eno pa je zagotovo! naš mali Veliki mož, bo še naprej potreboval dobre želje, misli, pozitivno energijo, molitve, da si opomore in pripravi na vse naslednje korake, ki sledijo na poti, da se mu omogoči normalno otroško življenje. zato vas prosim, da ste še naprej v mislih z njim, z njegovimi starši in vsemi nami. seveda vas prosim, da ta mail spet pošljete naprej, saj je veliko ljudi pisalo nazaj in želijo povratno informacijo, jaz pa nimam zdaj vseh mail naslovov, da bi jim lahko poslala ta mail. omenila bi rada še to, da sem dnevno printala vaše odgovore in želje za malega Gala in starše in jim nosila v bolnico, kar je staršema bilo v veliko oporo. zato vsem zares neizmerno hvala, ker ste v mislih z Galom, starši in vsemi nami. vas v naslednjem tednu obvestim o novem koraku. naj nas dobra misel, pozitivna energija, molitev, povezuje, ne samo v takih situacijah, ampak v vsakodnevnem življenju.

 

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

14. okt 2008 22:43

Naj bodo še naslednji Galovi koraki - koraki v življenje. Njegovi mami, očetu in vsej družini pa - veselite se vsakega trenutka s svojim najdražjim in stojte mu trdno ob strani. V mislih bom z vami. Vse najboljše! Fantič, drži se! mamaF - Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti